Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Lemezgarázsra belül a tetőre...

Lemezgarázsra belül a tetőre érdemes nikecellt felragasztani a párakicsapódás ellen?

Figyelt kérdés
3 cm-es nikecellre gondoltam. Most télen mikor sok a pára az autóm teteje meg minden ami a garázsban van tiszta víz a tetőról lecsöppenő párától
2013. jan. 4. 11:47
 1/7 A kérdező kommentje:
A tetőt nem akarom leszedni, hogy fóliát tudjak odatenni ezért gondoltam a nikecellre, hogy felragasztom. De igazából azt se tudom, hogy a ragasztó egy idő után nem e engedne el mert hiszen nem egyenes felületre lenne téve a n. hanem ugyebár bordásra és közte ugyanúgy lenne párásodás annyi hogy semmim nem lenne a garázsban vizes de lehet hogy a nikecell lapok egy idő után leesnének? Légyszi segítsetek mi lenne a megoldás?
2013. jan. 4. 11:51
 2/7 Bence_ ***** válasza:

Nem.

Kívülről kéne szigetelned, hogy a harmatpont a garázsodon kívülre kerüljön.

2013. jan. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Most mire írtad azt, hogy nem.

És hogyan kellene kívülről szigetelni?

2013. jan. 4. 12:43
 4/7 anonim ***** válasza:
Mit is kérdeztél? :" ...belül a tetőre érdemes nikecellt felragasztani..."
2013. jan. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
És a szellőztetésről sem feledkezz meg.
2013. jan. 4. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Csavarozz párnafát és arra tedd a nikecellt. Egyébként milyen a tapasztalatod, mert én is most tervezek rendelni egyet?
2015. aug. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát azóta se lett megcsinálva. Amúgy semmi baj a garázzsal de ha újra csináltatnám akkor a tetejére szigetelt lemezt kérnék mindenképp. Azzal valószínű nem lenne ilyen baj.
2015. aug. 3. 23:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!