Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » ESBE 4 járatú keverőszelep...

Zsolt75 kérdése:

ESBE 4 járatú keverőszelep helyes bekötésében tudnátok segíteni? (padlófűtéshez)

Figyelt kérdés

Az alábbi keverőszelep bekötésére lennék kíváncsi.


ESBE VRG141 kev.szel.


[link]


2013. jan. 4. 11:55
 1/6 anonim válasza:
illeszd az 1-es ábrát a 2-es hez aztán csavard össze fordítsd meg + hívj ki 1 szerelőt
2013. jan. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Engem a szelep működése érdekel és nem a szerelő :-)


Szeretném motorral vezérelni ezt a jelenleg kézi működésű szelepet, ezért kérdeztem és nem azért, mert szerelőt akarok hívni.

2013. jan. 4. 17:53
 3/6 anonim ***** válasza:

[link]


Itt ki tudod keresni a szeleped sematikus ábráját. Szelep-fűtés-kazán relációkat figyelembe véve. Utána már csak egy szabályzót kell kerítened ami tudja vezérelni. Na ez már nehezebb dió lesz! Sok sikert!

2013. jan. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ez a link hasznos volt... megy a zöld :-)
2013. febr. 4. 20:12
 5/6 A kérdező kommentje:
Egyébként ehhez a típushoz van motor amit analóg jellel lehet vezérelni. Onnantól már nem gond nekem a szabályzás. Vezérlés technikával foglalkozok... csak a szelep pontos működését nem ismertem. Köszi a segítséget.
2013. febr. 4. 20:26
 6/6 anonim ***** válasza:
Nincsmitmáskoris!
2013. febr. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!