Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Milyen véleményetek van erről...

Milyen véleményetek van erről a tűzhelyről? Zanussi kombinált tűzhely ZCG 560 MW

Figyelt kérdés

Megtetszett az ilyen tűzhely, de tanácstalan vagyok, nektek bevált e?

Megbízhatóság, kezelhetőség, tisztíthatóság, tartósság, szempontokat figyelembe véve.

Előre köszönöm!



2013. jan. 9. 15:36
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekünk Elektrolux kombi van...programórás változatban.

Első ránézésre+a videót nézve nem derült ki a sütő mérete. Minálunk fontos szempont volt,pl.az Indesit,és a Gorenje sütője nagyon kicsi(annak,aki hetente 5~6x használja,mint mi)

Alkatrész,szerviz biztosan megoldott.

---Van akinek nem szimpatikus az elől(bal) lévő nagy gázrózsa. Van, aki azt vallja,legyen hátul egy nagy fazék,és elől,kéznél a kis rózsán a hely pl. a rántás pirításához.

---Személy szerint azért jó nekem,mert a forró,nagy fazekat(pl 12 l töltött káposztával(xD)ne a hátsóról kelljen lecibálni.

Te döntsd el,hogy szereted(néd)... a mindennapokban meg tudod-e szokni...régebben hátul volt a "nagy láng" a tűzhelyeken.

2013. jan. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hozzá szólást! Rá keresek, nekem is a sütője fontos, mert sokat használnám. Az elől nagy láng, az nem zavar.
2013. jan. 10. 09:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!