Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Melyik a praktikusabb, gazdasá...

Melyik a praktikusabb, gazdaságosabb a kombinált tűzhely vagy a villany tűzhely?

Figyelt kérdés

Jelenleg gáztűzhelyem van, amire általányt kell fizetnem 5000 Ft/3hó, a tűzhelyet sajnos csak hétvégén használom:(

A régi tűzhelyem megért a cserére, de tanácstalan vagyok... ha kombinált tűzhelyet veszek akkor marad az általány, de ugyanakkor fizetem a sütő miatt a villanyt is. Nem tudom jobban járnék e egy villany tűzhellyel... Aki tud segítsen, hogy pont kerüljön e kérdés végére


2008. okt. 13. 07:56
 1/1 anonim ***** válasza:
Kerámialapos elektromos tűzhelyet használok, előtte gáztűzhelyem volt. Egyrészt olcsóbb az áram, mint a gáz, másrészt az elektromos tűzhelyek további spórolásra is adnak ehetőséget: pl. csak addig fűtenek amíg a lap el nem éri az általad beálított hőfokot. Ha elérte, akkor azonnal kikapcsol a tűzhely és csak melegen tartja a lapot. A lapok melegségét apró ledek jelzik, tehát láthatod,hogy melyik laphoz nem érhetsz hozzá főzés után, ezáltal elkerülhetsz néhány ronda égési sérülést is. Az edényekből sosem fut ki az étel a hőszabályzásnak köszönhetően, ezáltal mosogató- és súrolószert lehet megspórolni, ráadásul a edényeid is makulátlanul tiszák maradnak.
2008. okt. 13. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!