Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » CSEPEL LAKÓPARK. Csepelen...

CSEPEL LAKÓPARK. Csepelen keresek új építésű lakást LAKÓPARKBAN - földszintit lehetőleg - ami bérelhető. Valaki említett, hogy ismer ilyeneket Csepelen de nem tudom konkrétan melyik lakóparkban lehetnek ezek?

Figyelt kérdés
Amit tudok a helyről, hogy teljesen új lakások, lakóparkban, Csepelen és van földszinti lakás is (erkély nélkül) , jó közlekedésnél. A lakások ha jól tudom nincsenek bútorozva. Utána néztem az interneten de nem tudtam eligazodni melyik lakópark lehet konkrétan. Ha jól tudom valamelyik( de melyik???) ingatlaniroda tulajdonában vannak ezek, ők adják ki őket. Nekünk pont ilyesmi lakás kellene de evvel a fél információval sajnos nem boldogultam. Tudna valaki segíteni? A címe fontos! Köszönöm előre is!
2012. jan. 29. 14:46
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!