Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » A Candy, vagy a Gorenje...

A Candy, vagy a Gorenje termékek megbízhatók?

Figyelt kérdés
2009. aug. 29. 11:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mivel annak idején, amig Szlovénia Jugoszláviához tartozott, a Gorenje teljesen magától adódónak számitott, szinte minden háztartási gépem tőlük származott, és szinte soha nem volt velük semmi gond.(hozzá kell tenni, hogy abban az időben főleg a nyugati piacot látta el a Gorenje) Azóta sok idő elmúlt, valószinűleg ők is változtattak a technológiákon, igy most nem mondanék semmit, viszont volt egy Candy mosogatógépem, ami sosem működött tökéletesen, és nem is volt javitható, igy azt mondtam Candy soha többé. Biztosan vannak ellenvélemények, csak a saját tapasztalatom alapján itélhetek, de én biztosan a kettő közül a Gorenje mellett döntenék.
2009. aug. 29. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a Gorenje hűtő és fagyasztó is bevált.
2009. aug. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
50%
A candy a mosógépek ásza! ők gyártottak először mosógépet, tehát a legnagyobb tapasztalattal is ők rendelkeznek. Teljeskörű igen hosszú garancia van a termékeire és bnagyon megbízhatók.
2009. szept. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
50%
Whirpool, zanussi. Sztem.
2009. szept. 5. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
A Candy 1 nagy fos. Nekünk Candy hűtőnk van, és ami csak elromolhatott benne, az már elromlott. Semmiképp nem ajánlom!
2009. szept. 5. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Candy-t NE!! Nem ők gyártják legrégebbóta a mosógépeket, #3. Ráadásul akár fel is gyújthatja a házadat. A Gorenje UseLogic szériája olyan, mint a Szlovén Miele, és én mindenféleképpen ajánlom.
2023. ápr. 10. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!