Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mi lehet a probléma?

Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés

Van egy Junkers átfolyós vízmelegítőnk, lassan 8 éves. Társasház.

Mostanában zuhanyzásnál langyos a víz, egy idő után mintha nőne a nyomás és a víz forró lesz, majd csökken a nyomás és a víz szinte hideg. A konyhában ue. Mosogatás, egyszer csak tűz forró lesz a víz, meg erősödik. Ez a 3.emelet miatt lehet, vagy a vízmelegítővel van gond, gondolom ezekben van valami nyomásszabályzó, ami egyenletes nyomáson tartja a vízet.



2013. jan. 14. 10:33
 1/7 anonim ***** válasza:

" lassan 8 éves."


Akkor rá fér egy komoly karbantartás.

2013. jan. 14. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És ez mit takar, van értelme, vagy inkább egy új, ami 40 ezer körül van. Lehet egy savazás + karbantartás is lenne annyi?
2013. jan. 14. 11:30
 3/7 anonim ***** válasza:

8-év,az szinte új! A szüleim Hajdú vill boilere 86-ba lett feltéve és csak hőfok szabályzó lett cserélve, a családban még 3-at tudok 30-év körülit! Te hol élsz ,hogy egy karbantartás ,tisztítás , is közel 40-e ft?

Nekem a FÉG gázkazánt 6-eft ért savazták + teljes karbantartás + beszabályozás!

2013. jan. 14. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

savazás mindenképpen, de valószínű, hogy membrán csere is és kérdés, hogy a nyomásszab rész szétszedhető e még vagy sem.

Lehet, hogy egy új jobban megérné, azon van gari is.

hívhatsz szerelőt és kérj rá árajánlatot.

2013. jan. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Egy vilanybojler az teljesen más. Egyébként csak kérdeztem hogy mennyi, nem mondtam. Itt nálunk pedig kemény víz van, ami elég hamar tönkretesz mindent.
2013. jan. 14. 12:59
 6/7 anonim ***** válasza:

akkor csak savazás, esetleg új.

azt hittem átfolyós gáz.

2013. jan. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Átfolyós. De lehet hogy a társasház miatt van, vagy van benne nyomás szinten tartó?
2013. jan. 15. 13:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!