Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Fég gazkonvektornal hogyan...

Fég gazkonvektornal hogyan tudom beállitani a kicserelt termosztat erzekenyseget, kapcsolasi tartomanyat?

Figyelt kérdés
Ugyanis kicsereltem a csötermosztatot de nem kapcsol ki es be a konvektor.nem figyeltem meg hogy a termosztat vege mely a hőfokszabalyzo ala kerul,mondjuk 7-esen mennyire van kicsavarva.

2013. jan. 15. 13:39
 1/5 anonim ***** válasza:

1. tedd az érzékelő végét, min. 40 - 50Cº-os vizet tartalmazó csészébe. ha így sem kapcsol le, thermosztát hiba.

Ha így lekapcsol, van a hőfokszabályzó gomb alatti tengelyen egy M4-es anya, ha azt nem csavartad le, akkor NEM tudtad rosszul visszatenni a forgató gombot! (csak úgy, ahogy eredetileg volt)

ha ezt az anyát lecsavarod, alatta van egy denamidból készült, spec. távtartó, amit ha lehúzól a tengelyről, elforgatva más szögben visszahelyezve, az eredeti tartományon túl is tovább forgatható a gomb.

2013. jan. 17. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
koszonom valaszat de ugy hiszem nem egyrol beszelunk.ugyanis a feg konvektor cr-6 os gazszeleppel van szerelve,es ezen semmifele anya nincs a tengelyen.ha tud evvel a szeleppel kapcsolatban is tanacsot adni megkoszonnem.
2013. jan. 18. 14:54
 3/5 anonim válasza:

Szia!


Hogy cserélted ki a termosztátot?

Le tudod írni?

2014. dec. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Arnold80 válasza:
Én tudom, hogy kell. Aktuális még?
2016. febr. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 laccesonda válasza:
Az én gondom, hogy tavaly még 4-es állásban kapcsolt a konvektor, most meg 6-oson kapcsol csak be. Lekaptam a számlapot, de alatta csak egy sima csavar van, nem hiszem, hogy azzal kell állítani. A csavarógomb feletti kis lapot is levettem, ott van 3 lyuk, középen egy réz csavar tövig betekerve + jobb lyukban szintén ez. Ezeket kell tekergetni, hogy hamarabb kapcsoljon?
2016. szept. 24. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!