Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Budapesten van olyan környék...

Budapesten van olyan környék ahol főként melegek élnek, illetve van -e olyan étterem vagy bár vagy ilyesmi, ahova szinte csak melegek járnak?

Figyelt kérdés
Egy év múlva szeretnék Bp.-re költözni, és a fent említett hely/környék nagyban befolyásolná a döntésemet. Szeretnék melegek közt élni.

2013. jan. 18. 15:32
1 2
 11/11 anonim válasza:

Én nem vagyok meleg egyáltalán, de szívesen élnék meleg emberek környékén.

Azt tapasztaltam ugyanis, hogy ők általában normálisabbak, nem bántanak, nem gonosz emberek, a valóságban nem úgy megy, hogy rádmásznak kéretlenül.


Hiába is gyűlölködik a 10.es válaszoló. Ezeknek nincs alapja, csupán a homofóbok, fasiszták, segghülyék körében megy az utálat.


Én egy sima liberális vagyok, normális ember, mint bárki más az értelmesebbik fajtából.


De el tudnám viselni, hogy pár szomszédom meleg/leszbi legyen, páran meg zsidók is, esetleg afroamerikaiak. Persze szigorúan tisztességes becsületes emberekre gondolok, nem bűnözőkre, mielőtt azt hinnétek, arra vágyom.


Ha normálisan viselkedő emberek ezek, akkor mi baj lehet velük?

2023. szept. 11. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!