Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Gondolkozom azon, hogy Budapes...

Gondolkozom azon, hogy Budapesten a 16. kerületi Centenáriumi lakótelepre költözöm. Tudnátok róla néhány infót adni?

Figyelt kérdés
- Kulturált-e a Centi lakótársadalma? - Tervezik-e az EU. által panelokra előírt 20 cm-es külső szigetelést, mert ha igen, az ott sokba kerülne, hogy a meglévő 10 centist leszedjék és rárakják a vastagot. - Hallottam olyat, hogy sok a daganatos megbetegedés, mert Sashalmon van valami erősen sugárzó átjátszó. Ez igaz? Á

#Centenáriumi lakótelep
2013. jan. 18. 23:35
 1/2 anonim ***** válasza:

Elég jó a lakótelep. Olyan nyugis.

Fogalmam sincs hogy tervezik-e a külső szigetelést. Ha kötelező lesz akkor el fogják kezdeni.

Daganatos megbetegedések semmivel sem nagyobb az arány mint bármely kerületben. Ha a mobil átjátszókra gondolsz amik a házak tetején van, az nem okoz nagy gondot.

Én Sashalomnál lakom, és az elmúlt 12 évben nem sok rákos embert ismertem meg.

2013. jan. 19. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
0%
Szerintem nagyon gáz hely
2013. jan. 19. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!