Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Ha (eredeti) TIGÁZ területen...

Ha (eredeti) TIGÁZ területen lakom, de FŐGÁZ szolgáltatja a gázt, honnan jönnek a szerelők, óra ellenőrzésre, cserére, melyik szolgáltatótól?

Figyelt kérdés
Régebben TIGÁZ volt itt felénk,de a FŐGÁZ terjeszkedett,így már ők is választhatók.

2013. jan. 21. 16:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Amilyen zárópecsét van az órán de szerintem biztos hogy tigáz szereli a berendezéseket mert az ő tulajdonuk.

A főgáznak csak a számlát fizeted.(Mióta szabad szolgáltató választás van előfordulnak keveredések de egyértelműnek látszik hogy a hálózat tulajdonos fog szerelni nem a hálózati engedélyes akinek csak a számlát fizeted.

Azért nem tudom pontosan mert nem mondtad hogy régen tigáz volt és most főgáz lett vagy most is tigáz csak te másik szolgáltatót választottál mert az kedvezőbb.

2013. jan. 22. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Régebben csak a TIGÁZ volt,de mivel terjeszkedett a FŐGÁZ, azokat választottam,mint szolgáltatót.
2013. jan. 22. 10:25
 3/4 A kérdező kommentje:
Tehát a hálózat,akkor is a TIGÁZ-é, így bármilyen munka van,ők jönnek ?
2013. jan. 22. 10:26
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez esetben minden valószínűség szerint a tigáz illetékes.
2013. jan. 22. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!