Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Ha lakótársat keresek, hol...

Ha lakótársat keresek, hol érdemes hirdetni?

Figyelt kérdés

Leszbikus lakótársat keresek, sajnos csak így tudom fizetni a lakást. Mielőtt valami humorherold beszólna, én is lány vagyok.


A pride.hu-n kivül van még valami oldal, ahol érdemes hirdetést feladnom? Kihalt az összes.



2013. jan. 23. 13:28
 1/9 anonim válasza:

Nem mintha rám tartozna, de miért kell leszbikusnak lennie a lakótársnak? Jómagam is az vagyok, sok lakótársam volt, de egy sem volt meleg, és kifogásuk sem volt ellenem. Ha azért szeretnél leszbikus lakótársat, hogy te is "nyíltabban" élj, akkor szerintem nem feltétlen ez kell, csak olyan emberekkel költözz össze, akiket már ismersz (persze, könnyű mondani, tudom :))


Ha mindenképp ragaszkodsz hozzá, akkor sajnos csak a pride marad meg a pinkvanilla. Illetve itt is kérdezősködhetsz, itt nagyobb az élet.

2013. jan. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Én elég nyíltan vállalom, hidd el.


Fiúval nem szeretnék együtt élni, most raktam a heteró lakótársam, mert drogozott, ráadásul lőtte magát. Erre jöttem haza szombat este. Heteró lánnyal sem szeretnék együtt élni, mert vagy nem mer mellém ülni a kanapén, vagy bepróbálkozik. Még a meleg fiú lenne a jó.

Sajnos ez mind rossz tapasztalat. Nem mindegy, hogy kivel osztom meg a lakásom, életem.

2013. jan. 23. 14:18
 3/9 anonim válasza:

Persze, jogos, nem is ítélkezem :)

Továbbra is azt javaslom, hogy a pride-on vagy itt keresgélj.

2013. jan. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
48%
Komolyan gondolod, hogy minden hetero férfi drogos? Vagy hogy általában a hetero lányok irtóznak a leszbikusoktól? És egy hetero lány miért "próbálkozna be"? Komolyan, abszolút nem értelek, elég vad elképzeléseid vannak a világról. Jó, volt egy (pár?) rossz tapasztalatod, de szerintem ez csak azt bizonyítja, hogy nem vagy jó emberismerő. :(
2013. jan. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

14.33


Egyáltalán nem gondolom ezt, vagy ezt írtam volna?


Így visszaolvasva, azt sem látom, hogy jó emberismerőnek mondtam volna magamat. Feltettem egy kérdést, de szóljál, ha te nem ezt látod. Egyébként más problémák is voltak az úriemberrel, cuccok lopkodása, bejött a szobámba amikor nem voltam itthon, nem fizetett rendesen, az amfetamin fogyasztása csak az utolsó csepp volt. Nem zárkózom el attól, hogy egy heteroszexuális nő vagy férfi legyen a lakótársam, de egyszerűbb az élet, ha nem keverjük a szezont a fazonnal. A korombeli huszonéves lányok között pedig kevés olyan van, aki tolerálja a leszbikusságot, vagy nem esik át a ló túloldalára, hogy egyszer élünk, mindent ki kell próbálni.


De mint említettem, nem zárkózom el a dologtól.

2013. jan. 23. 14:46
 6/9 anonim ***** válasza:

"Egyáltalán nem gondolom ezt, vagy ezt írtam volna?"

Hát nézzük:

"Fiúval nem szeretnék együtt élni, most raktam a heteró lakótársam, mert drogozott, ráadásul lőtte magát."

Ez, akárhogy nézem, egy általánosítás. :DD


Amúgy persze, azzal élsz, akivel akarsz, nem kötözködni akarok. Szóval ha provokációnak érezted a kommentem, akkor bocsi, és ignoráld.

Respect.

2013. jan. 23. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

"Fiúval nem szeretnék együtt élni, most raktam a heteró lakótársam, mert drogozott, ráadásul lőtte magát."


Ha ez a mondat szerinted általánosít minden fiút, férfit, akkor hatalmas problémáid lehetnek a szövegértéssel.

2013. jan. 23. 15:04
 8/9 anonim ***** válasza:
0%

XD Ilyet sem olvastam még.

Nem mindegy milyen nemű a lakótársad ha fizeti a fele költséget? Vagy te azért akarsz lakótársat hogy összejöhess vele?? Hát nem semmi logika hallode?! De azt nem értem hogy minek ahoz hogy lezbi legyen? Most attól függetlenül nem vihetsz fel senkit a lakásba ,mert lakótársad van?? Hagyad már magad!! :D

2013. jan. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%

Sokkal könnyebb a élet, ha a lakótársad előtt nem kell rejtegetni senkit vagy nem kell amiatt idegeskedni, hogy mit hihet a fejében. Nekem volt több olyan lakótársam is, akik idegesítettek. Az exem is mikor feljött, parázott, mert idióta faszok voltak a többiek.


Szóval simán jó, ha olyan a lakótársad aki hozzád hasonló, nincs titkolózás, van közös téma (akár csaj-csaj téma) meg a légkörben sincs feszültség. Nem tudom mi bajotok van ezzel. Egy időben én is így akartam lakótársat keresni, de nem tudtam hol hirdetni, meg sürgetett az idő, úgyhogy máshova költöztem. Aztán voltak korkülönbségek is, én voltam a fiatalabb a lakótárs meg az idősebb és nem is beszélgettünk. Kerülgettük egymást a lakásba. Rohadt idegesítő volt. Most meg bejárós lettem fősulira.


Kérdező te merre laksz? Csak érdekődök.

2013. febr. 9. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!