Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Erzsébet utalványt csak...

Erzsébet utalványt csak élelmiszerre lehet felhasználni? Mit vettetek eddig belőle?

Figyelt kérdés

Gyógynövényszaküzlet, könyvesbolt, Vianni is szerepelt a listában.


Gyógyteát, könyvet, mosóport lehet belőle venni?



2013. jan. 24. 19:08
 1/5 anonim ***** válasza:
ahol elfogadják mindent lehet venni, dohányárún és alkoholon kívül. Könyvet mosóport is.
2013. jan. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Az auchanban és a tescoban tuti nem fogják mosóporra meg könyvre elvenni:D

Ott csak élelmiszert lehet belőle vásárolni.

2013. jan. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
első vagyok elfogadták nekem, nem vetettek ki semmit csak utalvánnyal fizettem volt benne mosópor, ruhaszárító, izzó....Tecsó
2013. jan. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 kunu lenke ***** válasza:
Szia.Az ismerőseim a Tecsoban és más nagyobb bevásárló központban is bármit mosópor felmosó hypo mosópor WC papírt stb vásárolnak és még nem volt probléma sehol de elképzelhető,hogy egy egy pénztáros okoskodó beleköthet de ez ritka.Szerintem kérdezz rá a pénztárnál mikor bemész az üzletbe ,de nekik az az érdekük,hogy pénzbevétel legyen.
2013. jan. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Szia!


Én Tescoban vásároltam rajta hajszínezőt és energiaitalt is. Meglepődtem ezen, de pénztáros válogatja (gondolom nem mindegyik fogadja el).

2013. jan. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!