Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Tavaly változott a talajterhel...

Tavaly változott a talajterhelési díj. Valaki ismeri a paragrafusszámot, esetleg a jogszabályok pontos szövegét?

Figyelt kérdés
Egy 70ezres kisnyugdíjast akarnak lehúzni félmillióra a semmiért, erre hivatkozva. Segítsetek légyszíves..

2013. jan. 29. 07:28
1 2
 11/12 Gégény László56 válasza:

1.sz § A tízszeres talajterhelési díjat fizetni kell.

2.sz § Ha a szennyvízcsatorna most épült a házad előtt a telekhatárig húzták,ott egy kiépített rácsatlakozási lehetőség van.

3.sz § A szippantási/m3 díj nem lehet magasabb az egyébként megállapított szennyvízdíj/m3 díjnál.

4.sz.§ Minden talajterhelési díjat fizetőt értesítettek a várható 10x-es díj bevezetéséről és türelmi időt adtak a tervezés-kivitelezés időigénye miatt,98%-os UNIÓS forrás biztosításával segítették a saját magad elvégzett rákötést.

5.sz § Ha régebben épült/30éve/ az utcában a másik oldalon egy szennyvízcsatorna és akkor nem is engedtek rákötni mert az egy gyár beruházása volt, keresd meg az akkori vezetést és náluk reklamálj.

6.sz § a 2.§-5.§.-ig álmodtam és sajnos felébredtem.

2013. ápr. 3. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Méltányossági okok miatt kérheti, a talajterhelési adó elengedését Önkormányzattoktól,ha nem engedik el fellebbezést írhat a Kormányhivatalhoz,én magam is ezt tettem,bár jogtalanságok sorozatát követik el a hivatalok!
2013. máj. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!