Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » 10 emeletes panel 2. emeletén...

10 emeletes panel 2. emeletén milyen lakni? Mik az előnyei, hátrányai?

Figyelt kérdés
2013. jan. 31. 20:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán emeletes házba lakni manapság elég veszélyes. Pl van egy vagy több család aki tatosan munkanélküli, ők be sem tudják fizetni a rezsit. Így hogy ne kapcsolják ki, a többi lakónak kell majd kifizetnie. Sajnos ez lesz a jövő.
2013. jan. 31. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%

Mi a másodikon lakunk. Előny:nem vagy magason(én félek a magasban),ha elromlik a lift csak két emelet.

Hátrány:Nem tudsz nyugisan kint lógni az erkélyen mert a járókelők majd hogy nem a szádban vannak(legalábbis engem zavar) Hirtelen ez jutott eszembe

2013. febr. 1. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
85%

#2: Takard el valamilyen nem átlátszó lappal az erkélyedet, és máris nem látnak bele a szádba. :) Ez lehet sima hullámpapír is ha nem vagy túl háklis a kinézetre (úgyis csak Te látod, más nem), és ha nem ver be az eső/hó az erkélyedre. Ha igen, akkor valami műanyag, vagy keményebb hungarocell lap lehet megoldás, ez jobban is néz ki mint a hullámpapír, de persze drágább is. Belülre szépen fel lehet fogatni, ha ügyesen csinálod, akkor még a szél sem tudja letépni.

Esetleg ilyen vékony hurkapálcika-szerű vesszőkből összerakott árnyékoló is megoldás lehet, vagy nádfal.


Hátrány lehet még 2. emeleten, hogy nyáron iszonyú meleg van, és még megfelelő árnyékolással is nehéz kicselezni a hőséget. Éjjel, még hajnali háromkor is ontja a panelfal a hőséget befelé. Télen viszont baromi hideg a fal, ezért érdemes faliszőnyeget felrakni, legalább az alvóhely köré.

2013. febr. 1. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

én a 4.en lakom, és imádom. persze ehhez a környék, az itt élő lakók is hozzátesznek :)


itt már nem látnak be, világos van, fűtenek alattam, normálisak a szomszédok, van erkély :)


hátrány, h ha xar a lift, akkor lehet sportolni. ja, meg ha leesik valami az erkélyről akkor bachatod, mert ripityára törik.

2013. febr. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 TappancsMancs ***** válasza:
100%

Javasolom ezt is minden benne van nem írom le újra.

http://www.gyakorikerdesek.hu/otthon__egyeb-kerdesek__397494..

2013. febr. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

A hátrányokat már írták!

Előny:Én is másodikon lakom itt "csak" 28 fok van(igaz egész éjszaka huzatot csinálok),viszont szüleimnél,akiknek 2 szintes a házuk 32 fok van(téglaház)!Ugyanis olvastam,hogy beton jó hőtároló tömeggel rendelkezik,és ebben lehet valami!Igaz nehezen hűl is le!

2013. aug. 7. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!