Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Angyalföld milyen környék?...

Angyalföld milyen környék? Most készülök odaköltözni.

Figyelt kérdés
A Honvéd kórház környéke érdekelne elsősorban. Jó környék, vagy érdemes vigyázni?

2013. febr. 2. 18:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
50%

Egy dalidézettel tudok felelni rá:


"Angyalföld nem Hollywood..."

2013. febr. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
51%

Attól függ melyik része.

A benntebb lévő részeit leszámítva affél proli / panel proli telep, de vannak tűrhető részei is.

Sötétebb részein meg vannak kisebbségiek is.

A Honvéd Kórház környéke pont egy ilyen hely, és elképesztő büdös (Róbert Károly körút.)

Ott egy nevelő intézet is, a kerítésén rendszeresen kiszöknek a bennlakó - és enyhén szólva nem barátságos fiatalok.

Az Árpád híd metró megálló környékén is elég veszélyes salakok szoktak lézengeni.

2013. febr. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
75%
A 7. és a 8.ik kerületnél azért lényegesen jobb.
2013. febr. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Kígyómancs válasza:
45%
Inkább ne költözz oda...
2013. febr. 2. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
én itt lakom de bp legjobb környéke nincsenek csővik,,,cigányok azok odéb vannak zsidók az elején vannak lehelnél... itt van zöld övezet nyugalom csend fiastyuk részt nézegesd rokolya násznagy környéket ajánlom 1 km es körzeten belul jó közlekedés szinte mintha nem is csőves pesten laknál....!honvéd korház 10perc gyalog !
2013. febr. 3. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
50%

Hát igen, az Angyalföld jobbik része.

De a Róbert Károly körút Budapest talán legbüdösebb helye a sok autótól.

Nála már csak a 16. kerületi Kerepesi út büdösebb, ha minden igaz.

És a Róbert Károly körút környékén, meg vasút mellett (Nyugatiba tartó vágányok), meg nem mondom milyen utcák, igen csak vastagon ott a nemzetiség!

Vagy ülj fel az 1-es villamosra, az is gyakran rohadt miattuk a kosztól.

Múltkor az Árpád híd metró megállásban láttam őket zsebelni a Váci úton, a Duna felőli oldalon; befelé a város felé meg van egy volánbusz pályaudvar, ott is rendszeresen zaklatják az arra járókat!


A Honvéd kórház környéke a 13. kerület legrosszabb része!

A közeli tízemeletesek meg tele vannak panelprolival.

2013. febr. 4. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Én leszek az egyik :D
2013. febr. 4. 01:36
 8/11 anonim válasza:
Arrafelé lakok, nem egy életveszélyes környék, de nem árt azért vigyázni.
2013. febr. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
jézusom még hogy ez olyan szar környék? én laktam erre albiban és semmi god nem volt vele. jó nyilván kicsit külvárosi a hangulat, vannak hajléktalanok és cigányok (hol nincsenek), sok az autó és elég forgalmas. ha utóbbi nem zavar valakit, akkor tök élhető hely. sokszor mentem éjjel haza, lány vagyok, nem mondom hogy nem siettem és nem figyeltem, de csak elővigyázatosságból, semmi atrocitás nem ért soha sem.
2014. júl. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Azóta már a nyolcadik kerületben is laktam, volt, hogy hajnali 2-kor egyedül mentem végig a Szigony utcán. Nem mondom, hogy felemeleő élmény volt, de senki nem kötött belém :)
2014. júl. 30. 11:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!