Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Ti Pár hét alkalmával visszavi...

Ti Pár hét alkalmával visszaviszitek a ruháitok a hmbe hogy ujra csereljetek? Így mennyi mosoport sporoltok? Mennyiszer mostok egy honapban?

Figyelt kérdés
2013. febr. 3. 14:39
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Eszembe nem jutna visszavinni ezert a ruhat. Nem sporolok mosoport. Napont mosok.
2013. febr. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Mármint hogy visszaviszem-e csak azért, hogy ne kelljen kimosni?

Én azért viszem vissza, mert mégsem passzol, kinyúlt, vagy túl kivágott.

2013. febr. 3. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Ilyet még nem hallottam... Eleve minden újat kimosok, mielőtt felvenném. Javaslom, hogy te is tedd azt, mert nem túl jó úgy felvenni, hogy nem mosod ki.
2013. febr. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Sokan visszaviszik igy nem kell mosni se
2013. febr. 3. 15:00
 5/17 anonim ***** válasza:
91%
Pár hét...pár hétig alap nem hordok mosatlanul egy ruhát. A másik,hogy a pofámról leégne a bőr ha egy koszos izzadság stb szagú ruhát vinnék vissza. Ha drágának tartod a mosóport akkor vegyél mosódiót!
2013. febr. 3. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
90%

??? Ilyent még nem hallottam!

Én inkább mások spórolok..

Imádom a frissen száradt ruhák illatát, amúgy sokkal nagyobb macera lenne visszacserélgetni, mint pár ml vagy gramm mosószert és öblítőt áldozni a ruhákra.

2013. febr. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Pontosan ezért nem vásárolok a H&M-ben. Bár gondolom mielőtt újra kirakják a polcra, kitisztíttatják, de az már akkor se ugyanaz, mintha új lenne. Szerintem ezzel az akcióval ez az üzletlánc sok potenciális vevőtől elvette a kedvét attól, hogy ott vásároljon. Bár lehet a mai világban ez éri meg, én is ismerek olyant, aki két-három hetente visszaviszi a ruháit, így mindig úgy tűnik, hogy vadiúj ruhákban jár.
2013. febr. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Visszaakasztjak a ruhat nem tisztittatjak.lanyom dolgozott ott. Meg örülnek ha pl. Visszaviszel egy prémium árut simább üzletbe, és akkor azt a dolgozok ellopják mivel nincs rajt csipogo.

Ám nem hetekig hordok egy ruhát hanem megveszek egybe 4-5 öt azt váltogatom es pár hét mulva visszaviszem. Főként drága cuccokkal csináljuk ezt meg.az olcsobbakat van hogy megtartjuk. Lányom meg tally wellybe csinálja ezt

2013. febr. 3. 23:03
 9/17 A kérdező kommentje:
Egyénként én be se tenném a lábam a hmbe meg sok ismerősöm se így szerintem megéri nekik ez az akció.
2013. febr. 3. 23:13
 10/17 anonim ***** válasza:
97%
Hát büszke lehetsz magadra meg a lányodra, az biztos.....
2013. febr. 4. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!