Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Milyen kazánt érdemes venni?...

Milyen kazánt érdemes venni? Lemezt vagy öntöttvast? Melyek a jó márkák, illetve típusok maximum 230000ft körül?

Figyelt kérdés

2013. febr. 9. 09:15
1 2
 11/17 szokratesz ***** válasza:
0%

kár hogy értelmezési problémáid vannak. Épp az előbb írtam, hogy nem vonom kétségbe amit írtál.

S az hogy én nem vagyok bólogató jános, az az én dolgom.

De a felsorolt tényekre ha lehetne akkor arra válaszolj, cáfolj vagy egyetérts.

Nos arra nem nagyon volt lövésed.

2013. febr. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
13%
Mit cáfoljak neked ! Ha én ennyi Totya kazánt tudok ilyen időseket ,akkor mások is tudnak.Kit érdekel ,hogy te veled mi van és a "praxisoddal", /talán állat orvos vagy /. Miért csúfítod azt a Hirességet ,hogy felvetted nic nevednek.Nem hozzád való!! Én is megmondom a frankót! és mégsem 49%-om van ! :-))))))
2013. febr. 10. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 szokratesz ***** válasza:
0%

Hogy te hol mondod meg a frankót azt senki nem tudja mert neved sincs. Az én nevem pedig egy brazil hírességről szól nem a görög elmélkedőről.

Az alapkérdést tekintve pedig a kérdező tapasztalati tanácsokat várt nem pedig dicshimnuszt egy közepesnek is jóindulattal nevezhető termékről.

Én felsoroltam a különbségeket, ezeket kell cáfolni. Szerintem a számok magukért beszélnek.

2013. febr. 10. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 geozoli válasza:
26%
Szokratész első állítása igaz. A lemezkazánok idővel kilyukadnak. Az enyém (szintén Totya) 18 év után vált fémhulladékká, javítani ugyanis nem érdemes. Most öntöttvas kazánom van, Vidra típusú. Funkcióját betölti, többet egyenlőre nem tudok mondani róla.
2013. febr. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

A szüleim 1981 nyarán szereltették a központi fűtést, Totya kazánnal. Tavaly cserélték ki a kazánt.

Ráadásul náluk a fűtési szezon szeptember elejétől május végéig tart, de ha hűvös van nyáron, akkor estére befűtenek. Olyan meleget tartanak bent, hogy nappal rövid ujjúban megsülsz, éjjel pedig nem lehet aludni. Este 10-re hagyják 24 fokra lehűlni a lakást. Amíg nagyapám élt, nemegyszer felforralta a vizet, mert nem zárta le a kazánt, csak dobálta rá a fát.

Mégis kibírt 31 évet a kazán.

2013. febr. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Üdv


Köszi, hogy írtátok a Togya-t, utánanézek, de mit szóltok a viadrus U22 5 tagú kazánhoz? Milyen vélemények és tapasztalatok vannak?

2013. febr. 10. 19:22
 17/17 szokratesz ***** válasza:
0%
az egy nagyon jó döntés (viadrus)
2013. febr. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!