Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Épp belehajszolnak lakásvásárl...

Épp belehajszolnak lakásvásárlásba. Ilyenkor mi van?

Figyelt kérdés
Kinéztünk egy lakást, egy éve keressük már az igazit. Férjem már látta, én nem, mert most szültem, de ma én is megnézem. Azt írta az ingatlanos, hogy holnap is jön valaki, aki többedjére nézi meg, és ugye ha az lecsap rá, akkor mi bukjuk, de ha ma igent mondunk, akkor a szerdaiak bukják...igen ám, de hát a mai megtekintés után hogy mondhatnék azonnal bármit is? Hiszen nem láttam a tul. lapot, nem tudom még, milyenek a szomszédok, meg ilyesmik, amiknek szívesen utánajárnék még...van olyan, aki szerint mondjam azt, hogy majd csütörtökön nyilatkozunk, de akkor meg lehet, hogy a szerdaiak elhappolják az orrunk elől. Na azt nem szeretném, mert egy év keresés után ez tűnik ideálisnak. De így meg úgy érzem, hogy csak beleugrunk.
2013. febr. 12. 12:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
99% biztos vagyok abban, hogy senki nem fog holnap menni megnézni azt a lakást.
2013. febr. 12. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Az ingatlanos kamuzik, ráértek.
2013. febr. 12. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
DE hogy lehettek ebben ennyire biztosak? Mi van, ha mégsem?
2013. febr. 12. 12:59
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha mégsem, akkor találtok másik lakást. De ez nagyon tipikus trükk, hogy rávegyenek a gyors döntésre.

Pang az ingatlanpiac, nincs túl nagy esély rá, hogy valóban elhappolják előletek.

2013. febr. 12. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Mert tipikusan ez a szövegük,ne dőlj be neki.

Garantáltan meglesz még 2 hét múlva is az a lakás.


Kevés ideig foglalkoztam én is ezzel,egy tapasztalt mellett kezdtem megtanulni,hogy mikkel lehet sürgetni az eladást.Ez tipikusan ilyen,szerdán max egy szimpla érdeklődő megy vagy még az se (te aki még csak most mész,nem is érdekelnéd ha tutibiztos érdeklődője van)

2013. febr. 12. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

igaza van mindenkinek, nagyon úgy tűnik, hogy rajtatok kívül nincs más komoly vevő. Ha még igazat is mond, másodjára megy vissza valaki, nem fog azonnal dönteni, súlyos milliókról van szó, azért ezt átgondolja az ember.

Inkább legyél 100%-ig biztos abban, hogy milyen otthont választasz magadnak, hiszen ez hosszú távra szól, nem szabad elkapkodni, alaposan körül kell nézni.

2013. febr. 12. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Az ingatlanosnak vagy a tulajnak tök mindegy ki veszi meg, csak mielőbb eladja a lehető legtöbb pénzért.

Valószínűleg nincs szerdai látogató. De ha van is, gondolod ő is rögtön dönteni fog?!


Így nem nagyon alkudhattok, el kell vinni gyorsan, az van belétek magyarázva, hogy full jó üzlet.

Ha pedig 2 hét múlva újra hív az ingatlanos, hogy na biztos nem kell, mert hogy hogy nem a szerdai vevő nem volt komoly vevő... Akkor már nyafoghattok, hogy hát azóta találtatok hasonlót, de az olcsóbb, szóval ezt ennyiért nem veszitek meg. Akkor majd ajánl alacsonyabb árat, és lehet alkudozni...


Másik: Mi van, ha valami rejtett hibát még nem vettek észre a lakáson? Vagy egy őrült szomszédot kell majd elviselni a tökély lakásban?!!

2013. febr. 12. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

"DE hogy lehettek ebben ennyire biztosak? Mi van, ha mégsem?"


Láttunk már olyat aki evett marketing-tankönyvet. És ha mégsem? Amíg SOKKAL több az eladó lakás, mint a vevő, addig nem lesz gond...

2013. febr. 12. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Igen, igazatok van, nagyon köszi a válaszokat.
2013. febr. 12. 14:58
 10/15 anonim ***** válasza:

Ne ingasson meg amit mondott.

Nézd meg,járd körbe,beszélj a szomszédokkal,aludj rá,rágjátok át a férjeddel,mindent amit elterveztél.


Egy sürgető ingatlanos miatt bele ne ugorj,akár rejtett hibát (a bolond szomszéd is az,lehet miatta költöztek el a tulajok)

2013. febr. 12. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!