Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Épp belehajszolnak lakásvásárl...

Épp belehajszolnak lakásvásárlásba. Ilyenkor mi van?

Figyelt kérdés
Kinéztünk egy lakást, egy éve keressük már az igazit. Férjem már látta, én nem, mert most szültem, de ma én is megnézem. Azt írta az ingatlanos, hogy holnap is jön valaki, aki többedjére nézi meg, és ugye ha az lecsap rá, akkor mi bukjuk, de ha ma igent mondunk, akkor a szerdaiak bukják...igen ám, de hát a mai megtekintés után hogy mondhatnék azonnal bármit is? Hiszen nem láttam a tul. lapot, nem tudom még, milyenek a szomszédok, meg ilyesmik, amiknek szívesen utánajárnék még...van olyan, aki szerint mondjam azt, hogy majd csütörtökön nyilatkozunk, de akkor meg lehet, hogy a szerdaiak elhappolják az orrunk elől. Na azt nem szeretném, mert egy év keresés után ez tűnik ideálisnak. De így meg úgy érzem, hogy csak beleugrunk.
2013. febr. 12. 12:44
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Igazából meghalt a bácsi, és a gyerekei árulják.
2013. febr. 12. 15:07
 12/15 anonim ***** válasza:
Ráértek.
2013. febr. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

En vagy 5x neztem meg a lakast, amit 1 honapja megvettunk.

8,5rol indult es vegul 7,8ra lement.

A vegen mar azvelado mondta, hogy ennIerr vihetjuk, csal szabaduljon meg tole...

Az

2013. febr. 12. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Az 5x-i megnezes majdnem 2 honap alatt volt..
2013. febr. 12. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Ne kapkodjátok el mert meg bánjátok. Szerintem is hazudik az ingatlanos.
2013. febr. 12. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!