Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Az erkélyen a fém virágtartóka...

Az erkélyen a fém virágtartókat le lehet venni?

Figyelt kérdés
Na, ez úgy néz ki, hogy mintha ugyanabból az anyagból lenne öntve, mint maga az erkély korlát. Viszont a virágtartók szerintem nagyon nagyok és otrombák, és a virágokat se odateszem, mert fölülről mindenféle dolog folyik ki, van amikor pl. a felsőszomszéd klímája csöpög nyáron, szóval oda alá nem szívesen teszek virágot. Az a kérdésem hogy le lehet-e ezeket valahogy szerelni? Ha az beletartozik a korlátba, akkor azt át lehet-e alakítani, vagy kicserélni valami szebbre, vagy bármi ilyesmit? Panelház, és ahogy láttam a legtöbb erkélyen ugyanilyen van.

2013. febr. 18. 01:14
 1/2 anonim ***** válasza:

Nézd meg. Ha csavarozva van, akkor valszín le lehet szedni. Ha hegesztve, akkor is, max. flexelni kell.

Ha leflexeled, már nem fog beletartozni a korlátba (vagy én nem értem a kérdést?)

Ha gondolod, linkelj egy fotót.

2013. febr. 18. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm!! Megnéztem, és nem csavarozva van, hanem "folytatódik" a korlátból. Akkor ezt biztonságosan le lehet flexeltetni?

A következő baj az, csupa rozsda az egész korlát, és az egész fém szerkezete az erkélynek, tehát minden ami nem beton. (a két oldalfal, meg az alap van betonból, minden ami előre néz, tehát az erkélyüveg kerete és a korlát, vasból). Ezt az egész elülső részt ki lehet cserélni? Annyit tudok, hogy a homlokzat az ablak kivételével nem nagyon szokott a lakástulajdonosok tulajdona lenni, de ez vajon már homlokzatnak számít? Ha ez már "nem az enyém", akkor hogy lehet kicserélni, ha most, jobban megnézve az egészet a rozsda eszi?

2013. febr. 18. 21:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!