Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » A mosogató alatti csöveket...

A mosogató alatti csöveket szétszedtem, az ülepítőt is átmostam. Nincs benne dugulás. Mégis alig akar lefolyni a mosogatóból a víz, ergo valahol később lehet valami gikszer?

Figyelt kérdés
Csak azt nem értem, hogy mégis miképp lehetséges ez, mivel a szmötyi ami itt lefolyik, az tutibiztos nem juthat keresztül azokon a csöveken és az ülepítőn. Ha dugul, akkor az ülepítő körül kéne dugulnia - tehát nem értem a dolgot. Valakinek ötlet? :/

2013. febr. 20. 19:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Próbálj meg továbbmenni csőgörénnyel. Az kiszedi a trutyit a csövekből is.
2013. febr. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ötnsél a szifon utáni csöbe lugo+foróviz elegyet. Az megeszik odabent mindent!
2013. febr. 21. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
*lug+forróvíz akart lenni
2013. febr. 21. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
PL. egy csomag szódabikarbóna + forró víz. Érdemes időnként minden lefolyóval megcsinálni ezt, megelőzésnek is nagyon jó.
2013. febr. 21. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
gondolom a túlfolyót is kitisztítottad, mert ott kap levegőt, hogy letudjon jól folyni.
2013. febr. 21. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A csöveknek 1%-ot kell lejtenie.(1M--> 1cm)

Ha egy ponton a lejtés minuszos lesz azaz visszafelé lejt, akkor itt megindul a lerakódás,aminek a vége az hogy :

dugulás keletkezik a csőben.

2013. aug. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!