Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Beleöntöttem a lefolyótisztító...

Beleöntöttem a lefolyótisztítót a zuhanyzóba és eldugult teljesen az egész lakás! Most mit tegyek?! : Z

Figyelt kérdés

Miutan beleontottem a lefolyotisztitot a zuhanyzo lefolyojaba, eldugult az egesz rendszer, csak maximum egy jo ido utan megy le, mindharom helyen nagyon nehezen, radasul ugyanugy a konyhaban es fudoszobaban is. Nem tudom mitevo legyek??!!

Felhivtam dugulaselharitot, es azzal riogat hogy belekotott valoszinuleg a csorendszerbe a dugulaselharito folyadek es ezert falat kell bontani es az egeszet kicserelni, ami szerinte kb 100.- 150.000 Ft lesz!!!!???

Hallottatok mar ilyenrol!???

Netan tud valaki megbizhato, jo vizvezetekszerelot?



2012. nov. 4. 16:45
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Erdekes, hogy most meg lefolyik a viz mindharom helyen, csak iszonyat lassan....
2012. nov. 4. 17:32
 2/11 anonim válasza:
77%
Mennyit állt a lefolyótisztító a zuhanyzóban?
2012. nov. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
77%
Inkább szőrrel meg szöszmösszel van tele és betömörödött azért nem folyk le. Hogy lassan lemegy az pont a szűrőszerű viselkedésre utal. Itt csak a megfelelőcsőgörény segít, szakembernek van csak ilyenje.
2012. nov. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
84%
Ilyen még nem fordult elő, pedig mi is rendszeresen használunk lefolyótisztítót. Ennek pont az lenne a feladata, hogy a lerakódott szennyeződést feloldja és folyékonnyá tegye. Próbálj meg nagyon forró vizet utána önteni, hátha az fellazítja. Rákérdezek másoknál is, ha van használható tapasztalat újra jelentkezem.
2012. nov. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Még nem hallottam ilyenről, hogy belekötött volna a lefolyótisztító folyadék a csőrendszerbe.

Kezd el WC pumpával pumpálni a lefolyókat "visszafelé" haladva. Először azt, amelyik a legközelebb van a rendszerben a csatornához és így tovább távolodva. Meleg vízzel.

2012. nov. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
88%
A duguláselhárító folyadék nem köt bele a csőbe csak a ruhaszálat meg a szőrt nem tudja nyilván feloldani csak a zsíros jellegű gombásodást! Ezért kell csőgörénnyel próbálkozni először.
2012. nov. 4. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
88%
A Praktikerben lehetett kapni ilyen hosszú spirált, ami direkt dugulásra van, ezt bele kell fogni a fúrógépbe és beledugva óvatosan működtetni a fúrót. Ez ilyen forgó mozgással szépen leviszi a cuccot. Én ezt anno a neten olvastam és nálunk tökéletesen működött a dolog, kb 3-4ezer Ft-ból megúsztuk.
2012. nov. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Egy ejszakan keresztul alt a lefolyotisztito folyadek benne, de szerintem megprobalom meg a mr. muscle-t, mert az eleg eros hatha feloldja.

Koszonom a valszokat, mindenkit felpontoztam!

2012. nov. 5. 11:11
 9/11 A kérdező kommentje:
Na ez segitett! A mr. muscle-t csak ajanlhatom, kidogitotta!!! : D : D ;D
2012. nov. 6. 11:35
 10/11 anonim ***** válasza:
68%

:) nagy megkönnyebülés, ugy-e?


nekünk tavaly télen elfagyott :(

2012. nov. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!