Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Lindab lemez táblát ajánlottak...

Lindab lemez táblát ajánlottak a társasházunkra tetőfedésnek. (4 szintes,60 éves ház) Jó ez a Lindab tető? Tapasztalatokra, véleményekre lennék kíváncsi.

Figyelt kérdés
Nagyon régi a cseréptető, a tartólécek egy része elhajlott,hamar elmozdulnak a cserepek, beázunk. Jóval olcsóbb, mint az új cserépborítás? Érdemes ilyet kérni? (Nincs sok pénzünk.)A gerendázat jó.

2013. febr. 21. 20:33
 1/5 anonim ***** válasza:
85%

Jónak jó, de kérdezzetek rá az önkormányzat építési osztályán, hogy elfogadják-e.

Ismerősünknél még a cserepezés fajtáját és színét is előírták, városképi előírásokra hivatkozva.

2013. febr. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi! Meg fogom kérdezni. Én kissé idegenkedem tőle, hogy fémből van. A cserép valahogy természetesebb. Vajon mennyivel drágább agy adott felületre a hagyományos cseréptetőzet, mint ez a Lindab?
2013. febr. 21. 22:02
 3/5 anonim ***** válasza:

Ennél sokkal olcsóbb lemezek is vannak,különböző cserép

mintázatokkal és szinekkel. Nem hiszem hogy beleszólás lenne a szinekbe,de van olyan szinű mint egy tetőcserép.

Nekünk is ilyen van a házon,cserépmintás ,meggypiros .

Régi a ház,egyszerűen rárakták a palára.Megfelelően aláléceztek,és a tábla lemezek (3x1 m) csavarozva vannak .

Nem mondom hogy a lindáb nem lehet jobb,de nem

annyira,mint amekkora különbség árban volt köztük.Egy jó tetőfedő vállalkozó mindent megold .

2013. febr. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
A mi házunkra is cserépmintázatú fémlemezt "cserepeslemez"-t raktak, ami jóval olcsóbb volt, mintha új cserepet rakattunk volna fel. Mi sem a Lindabot választottuk, mert az nagyon drága és vannak jóval olcsóbb, közel -ha nem ugyan olyan- jó minőségű cserepeslemezek. A kivitelezőnk mindenben tudott segíteni, csak ajánlani tudom, a web címe: pecsibadogos.ewk.hu
2013. febr. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm! Már csak az a kérdésem, hogyha nem Lindab, akkor mi? Milyen márkájút válasszunk, hol árulják? A tetőfedő vállalkozó mutatott egy katalógust, de mintha nem láttam volna rajta a Lindab márkanevet. Csak azt jegyeztem meg, hogy egy kiskunfélegyházi cégnél rendeli meg, vagyis megfelelő méretűre legyártatja.
2013. febr. 22. 21:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!