Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a 7. kerület...

Mi a véleményetek a 7. kerület Rózsák tere környékéről?

Figyelt kérdés
Elsődlegesen a közbiztonság érdekelne, különös tekintettel arra, hogy mennyire veszélyes környék ez a cigányok miatt.

2013. febr. 22. 22:27
 1/2 anonim ***** válasza:
68%

Régen ott laktam gyerekkoromban (0-22 éves koromig).

Most nappal sem engedném el ott a gyerekemet annyi idősen, mint amikor én már egyedül jártam iskolába, bevásárolni.

Esténként a család mindig elment sétálni a közeli cukrászdába, mentünk egy kört, beszélgettünk. Mostanában párszor arra mentem a régi barátnőmhöz, hááááát....


Én ott nem laknék, az biztos.

2013. febr. 22. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Én imádom,sok a kisgyerekes család aki kijár a Rózsák terére,teljesen nyugis a környéken a Hutyra Ferenc utcában van egy főiskola is,tehát sok a diák,nagyon élhető.Az meg hogy néha-néha odatéved egy-két cigány...és akkor? Nem lesz semmi bajod,de ajánlom,hogy nézd meg a Police.hu-n a bűnügyi statisztikákat.Úgy elemezd,hogy 64ezren laknak Erzsébetvárosban,tehát elenyésző.
2014. jan. 8. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!