Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Ismeri valaki Budapesten a...

Ismeri valaki Budapesten a XV. Kerületben a Kinizsi, Oroszlán, Bocskai utcák környékét? Tényleg rossz környék?

Figyelt kérdés
Most tervezünk lakást venni azon a részen, de egy ismerősünk eltanácsolt tőle, mondván rossz környék,sűrűn előforduló rosszarcú emberekkel. Ha valaki ismeri, ott lakik, kérem segítsen.

2013. febr. 26. 15:55
 1/4 anonim válasza:

Anno költözés előtt nekem is voltak ilyen kérdéseim, nálam is fanyalogtak az ismerősök ... elsétáltam a környékre, körbenéztem, megnéztem a házakban a postaládák állapotát (elég árulkodó tud lenni). Plusz a bünözési statisztikát is ellenőriztem a neten.


Az általad említett környéken még soha nem jártam.

2013. márc. 6. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Bocskai eleje (Önkormányzat és az Illyéstől a Dobóig) nagyon jó, meg lehet nézni a házakat, új építésű társas, a Dobó sarok után már ott vannak a romák, ugyanez a Kinizsire is érvényes. Hol a francba van az Oroszlán? Ott éltem 10 évet, decemberben költöztem el, de még csak nem is hallottam. Bocskaiban és Dobóban is van suli, középsuli, lejjebb a Radda Barnenben is suli, Bocskai környéke iszonyat jó tömegközlekedésileg, Újpest-központ 3 megálló busszal, ott a vasút jó rá a BKV be a Nyugatiba. REAC stadionban sportolni, de van sportiskola is. Penny, Aldi, Tesco pár lépés, a felüljáró alatt gyalog 5 perc a Stop Shop, tele neves, jó üzletekkel. Röviden..:)
2013. márc. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat és a tippekt.

Végigsétáltunk a környéken, beszéltünk a járókelőkkel és elég vegyes volt a kép. Valaki szerint semmi gond nincs, más arról mesélt hogy fegyverrel rabolták ki a közeli fodrászüzletet...ezért bizonytalanodtunk el. Sajnos úgy tűnik a kinézett lakás sajnos pont a rossz részen van.

Az oroszlán utca a Kinizsi utcával párhuzamos, szomszéd utca.

2013. márc. 7. 10:20
 4/4 anonim válasza:
49%
Az ismerősödnek teljes mértékben igaza van!!!! Én biztos nem költöznék a környékre. Ugyanis mi is itt lakunk a Szerencs utcában, nagyon durva. Kb. Két hete a szomszéd utcában megöltek egy idős bácsit,a két gyilkost fényes nappal a Szerencs utcában fogták el kommandósok segítségével.Itt mindig kirabolnak valamit vagy valakit, autókat lopnak stb. Ezt nagyon komolyan mondom. A házunkból már több ember autóját is ellopták. Őszintén ajánlom, ha van más lehetőségetek és az jobb, akkor inkább költözzetek oda.
2013. ápr. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!