Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Akikhez BETÖRTEK, mennyi idő...

Akikhez BETÖRTEK, mennyi idő után tudtatok nyugodt szívvel elmenni otthonról és hazamenni?

Figyelt kérdés
És nyugodtan aludni? Miket loptak el?
2009. szept. 10. 17:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Hozzánk nem a házba törtek be szerencsére, csak néhány hete, miközben a házban aludtunk, ellopták a biofűnyíró birkáinkat. Én ezután csak az első éjszaka aggódtam.
2009. szept. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Hozzánk beosontak... Otthon voltunk, csak a hátsó kertben. Már több mint 10 éve történt, és elvitték az összes családi ékszerünket, ami akkortájt úgy fél millió forint értékű volt. És az a baj, hogy semmit nem tudtunk vele csinálni, mert hetekkel később derült ki. Illetve nem tudjuk pontosan mikor történt.

Elvittek 6 aranyláncot, 4 aranymedált, a szüleim karikagyűrűit, 4 pecsétgyűrűt, 3 pár aranyfülbevalót és két karkötőt.

Nem stresszelhetsz rajt állandóan. Mi tettünk a lakásba riasztót. Esetleg szerelhetsz fel mozgásérzékelőt, vagy rácsokat. Meg kell nyugodni, nem szabad hagyni, hogy állandóan ettől rettegj.

2009. szept. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Hozzánk most kedden törtek be. délelött 10 és 13 óra között. Minden kézpénzt elvittek és az összes aranyékszerünket. kb 1,5 milliós a kár. Nagyon rossz érzés így elmenni itthonról meg hazajönni hogy mi van ha itt vannak?! Aludni meg hát tegnap este sikerült valamennyire "nyugodtan". Nagyon rossz érzés, főleg ez a tehetettlenség...:(
2009. szept. 10. 18:05
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Hozzánk kb 2 éve törtek be és szintén a pénzt és a tv-nket vitték el. Ne aggódj már nem jönnek vissza, inkább a tudat rossz, hogy valaki nálatok járt. Már nem emlékszem, de kellett egy jó pár hónap mire megnyugodtunk. Ja, és ez karácsony előtt volt 3 nappal.
2009. szept. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Hozzánk többször is betörtek, először nem sikerült semmit elvinni, mert nem találták meg az aranyékszereinket, csak jól felforgatták a "búvóhelyüket" (de szerencsére nem találták meg, és mivel ennyire tudták, hogy hol kell keresni valószínű olyan volt aki tudta, hogy hol tartjuk). Évekig nem tudtam este ránézni arra a szobára amelyiket felforgatták, nemhogy bemenni! Mindig azt képzeltem, hogy az ágy mögött van valaki. Most se szívesen nyitok be a sötétedés után oda. Másodszor a lakásajtó elől loptak el egy hatalmas pálmavirágot.
2009. szept. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

pfffff pálmavirággal mit csinál:D jesszusom. Érdekes nálunk a plazma tvhez az lcd tévéhez 2 laptophoz fényképezőgéphez hozzá se nyúltak. elég volt nekik az a rentgeteg ékszer és kiegészitésnek a pénz.

Párommal a szüleinél lakunk 2 emeletes családi házba. Mindenkinek a szobáját feltúrták és sajnos nekünk ott kell aludni. Még a franciaágyunk ágyneműtartójába is benéztek. Most is ezerrel ver a szivem hogy valaki itt járt a magánszféránkban.

Most kapott egy fülest a párom anyuja h. hol árulják a "brazilok" a lopott ékszereket. Este el is megyünk. Mindenki külön asztalhoz. Aztán hívjuk a rendőrséget. Hátha...

2009. szept. 10. 18:53
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy megszállott botanikus lehetett :) Anya látta pár héttel később valaki házában a virágot, megismert, mert olyan érdekesen nőttek a levelei, de már más edénybe volt ültetve, és nem akart balhét, úgyhogy nem szólt.
2009. szept. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
+e
2009. szept. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Hozzánk 9 éve törtek be nappal. Készpénz aranyékszert vitt el, kb 500.000Ft értékben. Aznap mentem először dolgozni gondolkodtam, hogy fel vegyem-e az aranynyakláncomat(50.000ft, első fizetésemből vettem, a betörés előtt 2 hónappal) nem vettem fel úgyhogy az is oda lett.Aznap este képtelen voltam aludni állandóan az járt az eszembe hogy valaki járt itt. Később meglett a betörő, de a arany nem. És riasztót is szereltettünk, de nem használjuk.
2009. szept. 10. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Hozzánk 7 éve törtek be éjszaka, tokostul kiszedték az ablakot a WC-ben... Elvitték anyám pénztárcáját, benne 300 000-rel - másnap vitte volna be a bankba. Tesóm táskáját benne minden iratával, meg kb. 10 000-rel. A bosszantó az volt, hogy épp akkor tanult vezetni, szóval az összes papírját pótolni nem kevés pénz volt.. A kedvenc fekete kardigánom - szipp - ért vagy párszáz forintot :D meg egy 20 forintos öngyújtót..... No comment.


Tesóm táskája különben úgy 2 év múlva előkerült, az utca végén az egyik háznak csinálták a tetőjét és fentről észrevették a bokorban és visszahozták a lakcímkártyája alapján. Sokra ugye már nem mentünk vele...


Én bő 1 évig féltem esténként-éjszakánként kimenni pisilni vagy akármi, úgyhogy ilyenkor mindig előtte percekkel felkapcsoltam a lámpát és kivilágítottam a házat amennyire tudtam. Meg egy darabig utána minden sarokba be volt készítve egy palacsinta sütő vagy hasonló. :D Ja és persze berácsoztuk az összes ablakok...

2009. szept. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!