Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Kerítésemen levő tábla eltört,...

Kerítésemen levő tábla eltört, s leesett. Tennem kell valamit? Fotó mellékelve

Figyelt kérdés
Egy ilyen tábla a kerítésemen letört. Azt se tudom mit jelent. Nekem kell kicserélni, kötelességem e vagy csak egyszerűen jelentem kell, ha igen kinek, stb
2013. febr. 27. 11:19
 1/7 A kérdező kommentje:
2013. febr. 27. 11:21
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk nincs is ilyen táblánk...elvileg a gáz vezeték helyzetét jelöli...
2013. febr. 27. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én vízre gondoltam de nem is ez számít. Azt hinném ez jelent valamit valami utcai munkásnak s kötelességem ingatlantulajdonosként valahova bejelentem mi történt. De azt se tudom hova kell. Ezek szerint a gázműveknek?
2013. febr. 27. 11:38
 4/7 anonim ***** válasza:
62%
pl a víz az kék,a gáz sárga :) sok helyen nincs tábla...nem tudom,hogy kell vagy sem jelenteni,de miután az gáz így a gázműveknél kellene érdeklődni.
2013. febr. 27. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A sárga egyértelműen gázt jelent.A gázszolgáltatónak kellene jelenteni .A gázcsövek elágazását jelenti,hol található a földben hiba esetén .Jobb ha szólsz,mint egy

gázszivárgás esetén feltúrják a kertedet .

2013. febr. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Úgyis palántázni akarok. Akkor szedjem le a többi táblát is?
2013. febr. 27. 14:24
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Mi az, hogy letört?:) Ketté gondolom azért nem tört:))


Fogj egy drótot, vagy egy kábelkötegelőt, vagy egy darab madzagot aztán rakd vissza.


Egyébként pedig igen a gázcsövek helyét mutatja.

2013. febr. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!