Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni a felettünk...

Mit lehet tenni a felettünk lakókkal, mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés
Tehát 11 hónapja lakunk ebben a házban (tégla), pont akkor költöztünk ide, amikor kiderült, hogy gyermekünk lesz. (Már 2 hónapos) Jó a környék, szép a ház szóval kisgyereknek ideális, csak épp a felettünk lakók olyanok, amilyenek, akkor még nem tudtuk, amikor ideköltöztünk. Éjjel nappal fullon megy náluk a mulatós, táncolnak, vagy nem tudom, de dübörög tőlük minden. Már többször próbáltunk nekik szólni, a szóból nem értenek. Én 4 műszakos munkahelyen dolgozok, a gyerek se tud tőlük aludni, ma is szóltunk nekik, én is, és a párom is, de ugyanúgy "zenéltek" tovább. Este 10 után megint felmentem, hogy szóljak, kint voltak a teraszon, de természetesen nem vették lejjebb a hangerőt. Mondom nekik, hogy jó akkor van egy egyszerű megoldás, és lenyomtam a biztosítékot. Erre nekem jött a "ház ura", ha nem kapaszkodok meg a korlátban, elesek az ütéstől, de nem lett bajom, lementem, felszóltam, hogy ti akartátok, hogy a rendőröket kihívjam. Ki is hívtam, most először, meghalgatták őket is, a szomszédokat is, természetesen mindenki letagadott mindent, mert ők is próbálkoztak már szólni nekik, így viszont engem bírságoltak meg a rendőrök, hogy valótlant állítok.

2013. márc. 2. 23:33
 1/4 A kérdező kommentje:
A lakást egy hónapja miattuk meghirdettük, sajnos még nincs érdeklődő, meg nagy bukás lenne.
2013. márc. 2. 23:34
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem szép a bosszú, de hasznos. Valamikor csak alszanak ők is. Ha a szomszédokat is zavarja a viselkedésük, akkor biztos ők sem kifogásolják, hogy nappal nálatok bömböljön a zene. Amúgy legközelebb ne szólj nekik, hogy kihívtad a rendőröket, akkor egyből tudni fogják, hogy igazad van.
2013. márc. 2. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is jártam már így csak az alsó szomszéddal. Én is hívtam rendőröket, persze nem csináltak semmit. A szomszédok meg féltek, mert romák voltak az alsó szomszédaink. Na én akkor visszavágtam neki, fogtam a hifimet a hangszórókat a padlóra, le takaróval maximális hangerő és akkor már üvöltött is a metál. Pár napig kussoltak mert vették a lapot és még ők kértek bocsánatot mert tudták hogy mi az hogy idegesítő. De nem tartott ez sokáig, na akkor már komolyabb eszközöket vettem igénybe, egy rendőr haveromat áthívtam hétvégén, és akkor direkt úgy hogy pont akkor jöjjön amikor megint csinálják a fesztivált, hát akkor sem értettek a szóból, mert direkt én szóltam neki megy jó ideig, akkor már a hifis módszerem sem hatott rájuk, így a haverom hívta a kollégáit és tanúsított mindent, és elintézte hogy jól megbírságolják őket.

Utána ők kötekedtek velem, meg volt amikor bevertek nekem egy párat kórházba kerültem, de akkor ők ezzel kihúzták a gyufát, és azt aki kezet emelt rám már lecsukták, a családja meg azóta lapít keményen.

2013. márc. 2. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
57%
Párszor felveszed, aztán a kerületi jegyző megbirságolhatja őket.
2013. márc. 2. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!