Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mit lehet csinálni a felettünk...

Mit lehet csinálni a felettünk lakó egyfolytában hupogó szomszéddal?

Figyelt kérdés
Kb 1.5 éve költöztek ide,a napi minden szakában huzogatják a széket vagy én nem tudom mit csinálnak de mindig van valami zaj.Van hogy este 11-kor is.Nem tudom elképzelni hogy átlagos otthonba ahol gyerekek sincsenek csak ketten laknak mit lehet ennyit huzogatni.Egy átlagos háztartás nem értem hogy tud ekkora zajt csapni.Néha olyan mintha direkt csinálnák már.Iszonyat idegesítő a dolog.Még nem mentem fel szólni mert elég türelmes típús vagyok de már kezd fogyni a türelmem.
2012. nov. 23. 13:11
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
83%
Első körben szóljál nekik. Egyszer én is jártam így, ott két gyerek is volt. Én hiába szóltam sajnos, úgyhogy elköltöztem.
2012. nov. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet hogy gurulós irodai székjük van? Mondjuk pl. valamilyen irodai jellegű tevékenységgel foglalkoznak és akkor gurulnak az íróasztaltól a nyomtatóig, fénymásolóig stb... Magánvállalkozásnál meg ugye bármilyen időpontban dolgozhatnak. Szerintem szólj nekik mindenképp, lehet csak ennyi a probléma, és elég ha este 8 után odafigyelnek,h sima székre üljenek.
2012. nov. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

ma 13:14


Biztos hogy sima szék,Ilyen fém lábú szék lehet ,ert lehet hallani ahogy végig húzza a járó lapon.Erős hanjga van még a másik szobákba is lehet hallani.Biztos hogy guruló szék.De nem csak ez a hang szokott lenni,mindig másfajtaNem tudom mit sinálhatnak,de a nap bármely szakában lehet hallani,van hogy reggel 5 kor is de van hogy este akár 11 óra környékén is.Amúgy nem hiszem hogy irodai tevékenység mert a f@szit látom mindig akkor jön haza amikor én kb többnyire munkás ruhában.Ketten élnek itt,egy fiatalabb pár,egy nő meg f@szi.

2012. nov. 23. 13:18
 4/22 A kérdező kommentje:
* biztos hogy nem guruló szék
2012. nov. 23. 13:18
 5/22 A kérdező kommentje:
Olyan is van hogy fél órán keresztül hupogás és szék huzogatás.Én nem tudom mit lehet ennyit huzogatni egy rohadt széket.Mi is ketten élünk de mi soha nem csinálunk zajt,pedig mi sem lábúj hegyen járkálunk a lakásba.Előtte egy ismerősünk lakott felettünk őket pl soha nem lehetett hallani.
2012. nov. 23. 13:21
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Ezért utálom a társasházakat, ez a hátrányuk: valaki eltüsszenti magát, hallja az egész ház. :D De tényleg zavaró lehet amit leírtál. Szólj nekik, lehet, ők nem is gondolják, hogy ilyen hangosak. Kérd meg őket, hogy este 9-10 óra után azért legyenek kicsit tekintettel rád, mert pihenni szeretnél.
2012. nov. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim válasza:
talán szólj nekik.
2012. nov. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim válasza:
0%
Figyelmeztesd őket és ha nem haggyák abba hivd ki a rendőrséget...
2012. nov. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Most nem régen jöttem meg,de most is csinálják!Kb 20 perce hallom megint.Most nem széket huzogatnak,olyan mint amikor a butorokat huzogatják.Minden nap átrendezik a szobát vagy mi?:DD Ez már vicc komolyan.
2012. nov. 23. 13:27
 10/22 anonim ***** válasza:
0%

"Figyelmeztesd őket és ha nem haggyák abba hivd ki a rendőrséget..."



Most ez te sem gondolhatód komolyan, hogy nappal 13:00-kor valaki zajon a saját lakásában azért kijön a rendőrség és foglalkozik vele?


Szólj nekik ha az nem válik be akkor a közös képviselőnek majd ő erényesebben szól neki azért kapja a fizetését.

2012. nov. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!