Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Van egy lakóhelynek jó vagy...

Van egy lakóhelynek jó vagy rossz "energiája"?

Figyelt kérdés

Kissé elrugaszkodik a kérdés a hétköznapi fizikai, materialista világtól, de sokan hisznek effélékben, távol-keleten is de bárhol a világon. Ha jól tudom Hong-Kongban még a bankok épületének helyzetét is a "jó energiákhoz" illesztik, persze ez lehet inkább a turizmus és hókusz-pókusz, keleti egzotikum marketing duma része, nem tudom.


Vannak helyek ahol beköltözik egy szerencsétlenebb lakó vagy család és elkezd totálisan rossz irányba menni minden. Nem hangoskodnak, nem szemetelnek, de valahogy rossz energiák szállják meg a lakókörnyezetet.


Ez elég nagy baromságnak hangzik, valóban, mégis mintha sok minden egy energiafolyam lenne. Mintha megszállná az embereket lakásról-lakásra a "rossz energia".


Van annak jelentősége milyen helyen laknak az emberek és azok milyen energiákkal rendelkeznek? Vagy ez baromság, hitbéli misztikum csupán?


(Ez egy félig komoly kérdés, későre is jár, de elfog férni itt a gyk-n. Van ennél betegebb kérdés is.)



2013. márc. 7. 00:31
 1/2 anonim ***** válasza:

A gyakorlat azt mutatja, hogy van benne valami. Én sem misztifikálom túl a dolgot, de a tájolás, az ablakok elhelyezkedése biztos, hogy hatással van az emberre. Amióta K-en vágtunk egy ablakot, sokkal kellemesebb a ház. És kellemes házban kellemesebben érzik magukat az emberek.

És az se hülyeség, hogy vannak energiaáramlások, amik, ha helyesen haladnak, jók. Ha nem jó az áramlása, akkor nem negatív energia van, vagy rossz energia, inkább az energia hiányát érezzük. A többit nem tudom. A berendezést, a dísztárgyakat, szimbólumokat. De azt hiszem, érdemes kipróbálni. A hit is sokat tud segíteni.

2013. márc. 7. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Talán lehet benne valami.
2013. márc. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!