Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hol találok valós, kiadó...

Hol találok valós, kiadó Budapesti albérleteket?

Figyelt kérdés
számtalan oldalon kerestem, de mindenhol csak egy bizonyos albérlet közvetítő telefonszámai vannak, ahol természetesen csak x összeg kifizetése után adják ki a telefonszámokat és címeket.. milyen oldalon kellene keresnem?
2013. márc. 9. 18:33
 1/3 anonim ***** válasza:
albérlek .hu közvetitős de nem tőled kérnek pénzt ah nem tulajtol....szerződés minden van...
2013. márc. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Sose fizess előre semmiféle közvetítésért, behívnak egy irodába azt mondják adj 8-10 ezer forintot és kapsz egy A4-es lapot tele címmel és telefonszámmal.


MOst elmondom neked, hogy ezek van hogy féléves hirdetések és már nagyon rég nincsen még.


Én ingatlanos vagyok, és pl az én hirdetéseimet meg más ingatlanos hirdetését szedik le a netről és ajálják pénzért de ezeknek a 85% a már nincsen meg, volt olyan hogy hivtak egy lakásra és annyira rég nem volt meg hogy hirtelen nem is tudtam hogy melyik lakásról beszélnek. Én minden ilyen embernek azt mondom hogy ne fizessen be közvetítő irodába.


Ingatlanossal nézhetsz lakást, mi nem veled hanem a tulajjal vagyunk szerződésban. nem neked kell fizetned. Az ingatlanos egy forintot nem kér el tőled azért mert megmutat egy lakást neked, ezek a közvetítő irodák... és kettő teljesen más.

Egyébként ha privibe megirod hogy milyen lakást keresel és melyik kerületben, mekkora összegig, akkor lehet hogy én tudok neked olyat kínálni ami megfelelhet. DÍJMENTESEN!!!!!

2013. márc. 10. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én belesétáltam véletlenül abba a csapdába,hogy előre adtam pénzt,az 5.kerületben.Ahogy a 2.írja,így működik a lehúzás.Ingatlan.com-on találtam jópárat ami nem volt kamu,az Apródon például sok a fals hírdetés.
2013. ápr. 11. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!