Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Felső szomszéd ellen mit...

Granulátum kérdése:

Felső szomszéd ellen mit tudnék tenni?

Figyelt kérdés

Elhiszem, hogy a fa jó dolog mert természetes, de amikor a klumpa érintkezik a parkettával, azt én lent nem annyira szeretem.


Hungarocel-álmennyezet jó ötlet?



2013. jan. 30. 14:33
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Próbáltál beszélni vele, hogy mennyire kellemetlen? Lehet, hogy neki eszébe sem jut.
2013. jan. 30. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
hungarocell semmit sem ér. Rendes gipszkarton-gyapot álmennyezet kell. Nem olcsó. Füldugó neked, vagy gumitalp neki olcsóbb.
2013. jan. 30. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

A hungarocell és a polisztirol tábla csak felerősíti a hangokat.

Írd be a GOOGLE bácsiba, hogy hangszigetelés és rengeteg modern alkalmazást dob ki. Lehet vékonyabb és vastag megoldások közül választani.

2013. jan. 30. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak beszelj vele. Vagy vegyel neki egy gumitalpu papucsot, irj melle egy levelet es hagyd az ajtoja elott:)
2013. jan. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
39%
Én is azt hittem hogy a felső szomszéd klumpában jár, pedig szimpla papucs volt az. Igazából semmit nem tehetsz, ha a szomszéd nem együttműködő, hiszen itt még jogilag se lehet tenni semmit. Az álmennyezet nem csökkenti a zajt.
2013. jan. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 kovpet ***** válasza:
67%

Hogyne lehetne tenni valamit? Ez birtokháborítás.

Csak macera végigvinni.

2013. jan. 31. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez a társasház átka: olcsóbb, de zajosabb is. Aki biztosra akar menni, az legfelső emeleti lakásba költözik, persze abból kevés van, a legtöbb eladó lakás földszinti(vajon miért).
2013. jan. 31. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 kovpet ***** válasza:
89%
Az meg beázik :)
2013. jan. 31. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
94%
hihetetlen, hogy mennyi ember képtelen az alapvető együttélési szabályokat betartani. mint akik totálisan érzéketlenek arra, hogy mások is laknak körülötte... üvölt a zene, a gyerek gyakorol elektromos gitáron, klumpát veri a parkettára, stb... exemnél detto ez volt, hegyomlás anyja klumpában krosztatott a parkettán. mikor feljött a szomszéd, hogy nagyon zavarja, még ő volt kiakadva, hogy ez hülye és mit képzel. át sem futott a fején, hogy igen, zavaró lehet... sajnos nem lehet vele mit tenni...
2013. márc. 10. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!