Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hol találhatnék kiadó garzonla...

Hol találhatnék kiadó garzonlakást Óbudán? Mindig a Wesselényi utcai közvetítő irodába botlok akik már mástól is hallottam elkérik a közvetítési díjat a semmiért szélhámos banda elavult haszontalan telefonszámokkal.

Figyelt kérdés

Mindig a Wesselényi utca 55 szám alatti közvetítő irodába botlok, akik már mástól is hallottam, és telefonban is említik sok hirdetésnél amikor felveszik hogy kérik a közvetítési díjat utána lakás hegyeket tudnak biztosítani..


Szóval elkérik a közvetítési díjat ha jól tudom 7000 Ft de lehet hogy több is a semmiért..

Szélhámos banda elavult haszontalan telefonszámokkal.. És már legalább 10 éve csinálják! Büntetlenül..


Szóval ha valaki tud segíteni Garzonlakást találni vagy van ötlete annak megköszönném a segítségét.



#Bt. #ARANYVESSZŐ
2013. márc. 12. 10:25
 1/7 anonim válasza:

Szerintem próbálj meg önállóan egyedül keresni , vagy menj be egy olyan irodába akik most kezdtek , tapasztalat zeró , benyalják a pénzt majd eltűnnek mint a szürke szamár! Ugyanis én meg ezt hallottam! Ill a Hír tv-s riport alapján még azt is letagadták , hogy mivel foglalkoznak - a másik irodára mutogattak, na én ilyenekhez be nem tenném a lábam!

A Wesselényisek legalább már régóta ezzel foglalkoznak , tapasztalat - kapcsolatrendszer bőven van.

2013. márc. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Mondjuk Óbudán , tutira van egy pár kiadó , ott kéne keresgélni.

A Wesselényi utcai irodát meg ismerem , szerintem tök arik nem találtam jó kérót hívtam őket és segítettek. Ja hogy nem ingyé? tényleg nem , de mivel én is pénzért dolgozom valahogy megértem a szolgáltatás - pénzért összefüggést és nekem megérte azt a pénzt! Még a tulajjal is ledumálták , hogy mikor mehetek megnézni és érdekes módon várt is a tulaj a lakás előtt!

2013. márc. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Az én egyik személyes ismerősen is volt náluk.

Elkérték a pénzt a netes hirdetéseik, valamint a címlistájukon található hirdetéseik fiktívek, lejártak, és még csak hasonlót sem tudtak felmutatni,nem hogy az általa keresett környéken (Óbudán), hanem sehol máshol az adott árban.


A pénzt elkérték, a lista maradt, a felhívott "tulajok nagy része kikapcsolt telefonnal várta a hívást, más részük azt sem tudta miről van szó, és olyanok is voltak akik közel egy éve hirdettek ráadásul nem is az Aranyvessző Bt.-nél

Mikor szóvá tette az ismerősöm nekik, ígérgettek, hogy majd lesz bővített lista, pénzt vissza nem adták neki, későbbi érdeklődésnél pedig még ők voltak felháborodva.


Ennyit az Aranyvessző Bt. Garzonlakás közvetítéséről...

2013. márc. 16. 21:44
 4/7 A kérdező kommentje:

Az mnár csak hab a tortán hogy semmiből nem tart rá keresni a google-ben az Aranyvessző Bt.-vel kapcsolatos beszámolókat.

És mit ad Isten hirtelen megjelenik egy rakás elégedett, vagy őket védő fórumozó, ahogy itt is történt.


Szeretném felhívni a figyelmüket ez úton is hogy még csúnyán megüthetik a bokájukat, egyrészt csalásért jó ügyvédi kapcsolatokkal rendelkezem, másrészt még ezek szerint nem találtak emberükre...


Senkinek nem ajánlom, hogy bedőljön az Aranyvessző Bt.-nek!

2013. márc. 17. 15:44
 5/7 anonim válasza:
8%

Miről beszélsz ember? nem veszel igénybe egy szolgáltatást ,de ügyvéddel fegyegetőzől - csalást kiabálsz? Bocsi , de egy sima albérletkereső szarik az ilyenre- szóval itt most lejáratás megy? Mivan tán hasonló profilú céged van oszt szúrja a szemed?

Engem egyik sem hat meg , nekem segítettek oszt annyi.

2013. márc. 24. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

"Aranyvessző Bt"!

Szerintem elég világosan fogalmaztam..

Azok akiktől ki lett csalva a pénz kamuhirdetésekért azok tudják miről beszélek ember..!

Élősködő csalók vagytok, de sokáig már nem fogjátok csinálni..


Remélem a Jobbik nyeri a választásokat..

2013. márc. 24. 23:31
 7/7 anonim válasza:
nos, én is beléjük futottam az albérlet keresés során... csaló banda és hihetetlen, hogy büntetlenül csinálhatják ezt... ezeket fel kell jelenteni
2013. ápr. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!