Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Miskolcon szeretném panel...

Miskolcon szeretném panel lakásomat eladni vagy legalább kiadni. Hogyan tudom ezt megtenni?

Figyelt kérdés
Van egyáltalán esély rá? valamelyik hirdető portálon 129 darab hasonló (eladó) hirdetést találtam... miért ilyen nagy a kíválat?
2009. szept. 15. 09:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Azért ilyen nagy a kínálat, mert áll a piac a válság miatt, és a már régebben meghirdetett lakásokat is nehezen viszik. A kisebbeknek nagyobb esélyük van, mert a rezsi is kisebb és sokan ezzel próbálnak spórolni. Én is most akartam eladni a lakásom, de úgy látom, jobb ha várok pár hónapot.
2009. szept. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ja, és mert sokan próbálnak szabadulni a nagyobb panel lakásoktól.
2009. szept. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem vagy egyedül a problémával.

Én a budapesti 1,5 szobás panellakásomat 1,5 éve nem tudom eladni. Pedig mikor először hirdettem még nem volt válság.

A lakás egyébként 1. emeleti, felújított, a belváros 15-20perc alatt elérhető tömegközlekedéssel és nem árulom drágábban, mint a környéken a 10. emeleti teljesen lepukkantakat. Mégsem kell a kutyának sem.

Ingatlanközvetítők hívogatnak néha és nevetségesen alacsony áron próbálják meg eladatni velem.

2009. szept. 15. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Másfél éve? Pedig a kicsikre van kereslet. Hú, ez most elkeserített. Én Újpesten cserélném az 53-ast másfél szobásra, de ezek szerint venni tudnék, csak éppen az enyémet eladni nem nagyon sikerülne..
2009. szept. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Igen. Ez ugyan 1,5 szobás, de nem sokkal kisebb, mint a tiéd. Mindössze 7nm-rel.

Venni én is tudtam volna már. Rengeteg nagyon jó lehetőséget szalasztottam már el amiatt, hogy nem veszi meg senki az enyémet.

A "legszebb" az egészben az, hogy nem is ebben a lakásban lakok. Csak úgy fönntartom üresen. Fizetem a fűtést, közös költséget, stb-t, mert nem tudok mást csinálni.

2009. szept. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!