Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Szegecses Iphone tokot szeretn...

Szegecses Iphone tokot szeretnék csinálni De nem tudom hogy mivel ragasszam fel a szegecseket? Olyan kéne aminek nem lehet érezni napokig a szagát és full erős?

Figyelt kérdés
2013. márc. 21. 18:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Nos , miután a Palmatex-es ragasztást elvetetted ( pedig a rugalmassága miatt ez a legjobb ) , marad a cianoakrilát alapú ragasztó ( pillanatragasztó ) vagy a ragasztó-pisztolyos ragasztás . Ezek viszont merevebb ragasztást eredményeznek , és így könnyebben lepattannak .
2013. márc. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 waland ***** válasza:
Ha olyan tokra gondolsz, amit a ki-be rakosgatnál a zsebedbe, akkor el kell keserítselek: a ragasztás nem igazán megoldás, a tartós eredményhez varrni kéne. Ha egy rétegű a telefontartó, akkor pedig pláne nem tanácsolom, hogy bármilyen kemény ragasztót használj, mert átüt a szöveten, és szépen összekarcolja majd a kijelzőt.
2013. márc. 22. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Rosszul fogalmaztam hatlap ra szeretnek ragasztani
2013. márc. 22. 15:14
 4/5 anonim válasza:
Én átlátszó körömlakkal csináltam,tökéletes lett,és a szagát sem lehet érezni
2013. ápr. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Hobbiboltban nézz szét, esetleg kérd ki az eladó véleményét, hogy melyik a legerősebb ragasztó. Nekem egy sárga tubusos (nem tudom a nevét sajna) hobbi ragasztóm van, több felületre is lehet használni és elég jó is.
2013. ápr. 9. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!