Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Miért kell fizetni akkor is a...

JodieMclood kérdése:

Miért kell fizetni akkor is a panellakásban vízdíjat a MIK-nek amikor nem hiteles a vízórám?

Figyelt kérdés
Hiszen addig míg nem hitelesítem az órákat akkor is fizetek átalányt a Miviz-nek. Milyen jogon követel a MIK ( Ők szedik a közös költséget) ? Ráadásul havi 15E , ami irreális hiszen két hónapra fizettem eddig 10-12E. Valakinek volt hasonló ?

2013. márc. 21. 23:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Ingyenvíz amíg nem hitelesítik? Vagy hogyan gondolod?
2013. márc. 22. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

"Hiszen addig míg nem hitelesítem az órákat akkor is fizetek átalányt a Miviz-nek:"


Ahogy látod itt írtam hogy amikor nem hiteles a vízórám akkor is fizetek átalányt a vízműnek. De a MIK még követel tőlem havi 15E-ft mert akkor ugye nem volt hiteles a vizórám, ja és olyan jogcímen hogy a háznak ez költségébe került. Kérdem én milyen költségbe? De már kezdek rájönni hogy csak le akarnak húzni. De ez konkrétan 4 hónap vagyis 60E. Szoval minek fizessek kétszer ugyanazért....

Az érdekelt volna volt e valakinek valami hasonló hogy ilyenkor mi van.

2013. márc. 22. 19:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!