Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » "KONIX" égést javító adalékany...

Tisztesség kérdése:

"KONIX" égést javító adalékanyagot vásároltam egy CBA és Mezőgazdasági boltban, sajnos nem ég el egyik sem, hanem elkezd forrni és ősze olvad így egy tenyérnyi kemény anyag keletkezik belőle. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Találkozót-e valaki ilyen KONIX-termékkel?

2013. márc. 25. 11:16
 1/2 anonim ***** válasza:
76%

Talán nem megfelelő mennyiségben és módon használod.


[link]

2013. márc. 25. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én rendszeresen használom a cserépkályhákban,kb 2kg-t egy fűtési idényben. Ilyennel nem találkoztam még.Azt a kék zacskós(1kg-os) veszem.

Ahogy én szoktam:


Mikor már rendes parázs van,és amúg is elzárnám a levegőt teszek egy papírtörlőbe,vagy p.zs.-be egy evőkanálnyit,és rádobom...majd gyorsan becsukom az ajtót,és szinte teljesen elzárom a levegőt. Az a lényeg,hogy ne vigye ki a huzat a fejlődő gázokat,hanem a kályha belsejében maradva ott fejtse ki a hatását. Fontos,hogy min. 350 fok meglegyen az égéstérben,és fehetőleg ne füstöljön már a tüzelőanyag,hanem izzó parázs legyen.

Én heti 2~3 alkalommal haszálom.

2013. márc. 25. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!