Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mi az előnye és a hátránya az...

Mi az előnye és a hátránya az önkormányzati lakásoknak?

Figyelt kérdés

2013. márc. 28. 16:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Elonye, h viszonylag alacsony a berleti dij.

Hatranya, h altalaban nem "vallalhato" a szomszedsag.

2013. márc. 28. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Mit értesz az alatt hogy nem "vállalható" ?

Közeljövőben költözni szeretnék, viszont 4 milliónál többet nem akarok költeni lakásra, és észrevettem hogy az önkormányzati lakásokat elég olcsón adják, és nem annyira lepukkantak (ennyi pénzért) mint az öröklakás.

2013. márc. 29. 11:05
 3/4 anonim ***** válasza:

Arra érti, hogy általában gázosabb helyeken vannak az önkormányzatnak lakásai. Ami szerintem nem mindig van így. Próbálj nagyobb lakótelepen nézni önk. lakást, ahol kevésbé van közöd a szomszédokhoz. Pár lakásos társasházaknál sokkalinkább rád akaszkodnak a szomszédok, megy a kavarás, tapasztalat.


Azt nézd meg, hogy mennyi a bérleti díj, költözz minél kisebb alapterületűbe. Vagy rászorultság, vagy piaci alapon lakhat valaki önkormányzatiba, téged pedig egy idő után át fognak rakni a "piaci" kategóriába, és egy 60 m2-es lakásra azért nem semmi, milyen bérleti díjat fognak kiszámolni. Szóval minél kisebb lakásba, minél mozgalmasabb helyre.

2013. márc. 29. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Arra ertettem, h nalunk otthon, Szolnokon, zommel a romak kapnak. A legtobb ilyen haz mar putri. Tesom baratnoje korabban ilyenben elt nehany honapot, tudnek meselni. Nezd meg a kornyeket!
2013. márc. 29. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!