Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Ha tehetnéd hova költöznél...

Ha tehetnéd hova költöznél vidékre?

Figyelt kérdés
Sokat gondolkodom, hol lehetne legjobban élni. MIndenképp olyan hely kell szerintem egy átlag embernek, ahol közel van a város, de mégis falusi rész, jó levegő, csend. Viszonylag normális közbiztonság, szép környezet. Szerinted hol van ilyen hely Magyarországon? Szerintem Balaton környékén, esetleg az Alföldön, vagy Győr fele. Ti hol laknátok legszívesebben és miért?
2013. márc. 31. 12:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Oda ahol közel a munkahely van munkalehetőség iskola ovoda nagymama közel van.Ez bárhol lehet csak ezek a tényezők fenn álljanak.
2013. ápr. 1. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez mindenkinek mást jelent.Nekem például:

Alföld.Szépen fejlődő kisváros közelében.Azért,mert közel a munkahelyem,ott van ált.iskola,gimi,bölcsi stb.

Azért tanya,mert messze jobb a közlekedés busz szempontjából,mint a közelben lévő falvakból.Itt a közbiztonság is jó,pár éve itt lakunk,semmi nem tűnt el innen se,meg máshonnan se(van olyan tanya,amit úgy vett egy fiatal pár,hogy külföldön dolgoznak,pár éve nem tűnt el semmi)

Jár a polgárőrség is erre,a posta is házhoz jár,van villany,víz,akinek kell gáz,tv,net,amit szeretnél.

Jó a levegő is,erdő van mögöttünk.A közeli út zaja nem hallatszik ide nagyon,viszont az autók/buszok típusát is simán megismered.

2013. ápr. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Balaton környéke! Annál nincs is szebb környék!
2013. máj. 24. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!