Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Padlószőnyegből hogyan tudom...

Padlószőnyegből hogyan tudom kiszedni a rácsöpögtetett viaszt?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 1. 11:06
 1/4 kunu lenke ***** válasza:
79%
Szia.Én valamikor ifjú koromban Batikoltam és a faggyút úgy távolítottuk el az anyagról,hogy az adott felületre tettünk újság papírt majd meleg vasalóval vasaltuk át ezt többször ismételd meg és a papír felszívja a viaszt!
2013. ápr. 1. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha van rajta vastagabb rész, azt késsel leválasztod.

Azután teszel a foltra papír kéztörlőt, vagy olyan textilt amit már nem fogsz használni és meleg, de nem túl forró vasalóval átvasalod (csak a papíron) A papírt/rongyot cserélgetve addig folytatod, amíg van a szőnyegen viasz.

Nekem kárpitból (ülőgarnitúra) remekül kijött ezzel a módszerrel.

2013. ápr. 1. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen, meg fogom csinálni :) Sejtettem, hogy valahogy meg kell melegíteni, de ötletem se volt, hogy szedjem fel, ha már megolvadt. De ez a papír nagy ötlet! Még egyszer köszi!!
2013. ápr. 1. 12:34
 4/4 A kérdező kommentje:
Meg is csináltam, zseniális, hogy mennyire könnyen és hamar kijött a szőnyegből az összes viasz :)))
2013. ápr. 1. 15:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!