Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Galambok kezdtek költeni az...

Galambok kezdtek költeni az erkélyen. Mekkora koszt fognak csinálni? Hagyjuk vagy űzzűk el őket?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 8. 12:19
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
Azon kívül, hogy minden tiszta galambsz.r lesz és zajosak is, a galambok könnyen terjeszthetnek mindenféle fertőző betegséget. Én nem hagynám, hogy odaköltözzenek.
2013. ápr. 8. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%
Könyörgöm, zavard el őket valahogyan! (üdv: a szomszéd)
2013. ápr. 8. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 tetris ***** válasza:
11%

A madárürüléket fel lehet mosni. De én biztos nem űzném el azt az állatot, amelyik éppen a kicsinyeiről szeretne gondoskodni.

Egyáltalán nem hangosak. Időnként búgnak. De ne szirénára gondolj. Majd ha kirepülnek a fiókák, akkor a fészket szépen dobd ki, és annyi.

Ha pampog a szomszéd, akkor mondd neki azt, hogy örüljön, hogy nem varjak költöztek hozzád. Na, azoknak aztán van ám fülsértő károgásuk!

2013. ápr. 8. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
86%

Kedves 3 s. Nálunk nincsenek galambok,de tudom mivel jár

ahol vannak. Most mondhatnám rád,a kibicnek semmi sem drága .Könnyü úgy vélemény mondani,ha ne te éled át ezt a gondot .A galamb nagyon szemtelen madár,és nem csak ez az egy pár fog oda költözni .Keressen a természetben helyet magának.

2013. ápr. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha akkor tünteted el a fészket, amikor már van tojás benne, akkor a galamb nem fog visszaköltözni!

A galamb nagyon "okos" állat, és rendkívül pofátlan is. Egyes helyeken repülő patkánynak is mondják, mert annyi betegséget tud terjeszteni! Az, hogy mindent összesz@r, az csak a jéghegy csúcsa.

Ahol kisgyerek van, onnan azonnal el kell takarítani!!!

2013. ápr. 14. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Tak válasza:

Sziasztok

Nálam is költött egy pár az erkélyen,nemvolt szívem elzavarni őket:-))gondolom,ti is láttatok már hálátlan körülmények között cseperedő életet,mily mostoha a sors néha...a koszon kívül nemvolt semmi gond velük,sőt,nem is zajongtak soha,diszkréten tették a dolgukat.Utána össze kell takarítani,és kész.

Akinek nemjut fedetlen hely,az a szabad ég alatt költ,veri az eső,ázik-fázik halálra a fióka is.

Persze ez nem érint meg mindenkit.

2013. ápr. 14. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Gyerek mellett a galambnak semmi keresnivalója egy erkélyen.

Felelős szülők esetében legalábbis...

2013. ápr. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
69%
Mi megsajnáltuk a kis "családot", és maradhattak tojásostól, fészkestől. Nagy hiba volt. Hivták a "haverokat" is. És aztán volt ám tojás is, meg gallyak is, meg temérdek galamb ürülék. Mikor az első fiókák kirepültek, megakartunk szabadulni tőlük. De hiába takaritottam fel a teraszt, tüntettem el mindent, amibe fészket rakhat, sikertelen küldetés volt. És cáfolom, h ha a tojásokat eldobod, utána elköltözik. Jópár rántotta kijött volna abból, ahány tojást a férjem eldobott, mégis újra oda tojt. És minden hajnalban búgtak, csak búgtak, baromi hangosan, elzavartam, becsuktam az ajtót, és vissza jöttek folytatni. Aztán már annyira megszoktak bennünket, h csak akkor repültek el, mikor már a söprű majdnem elérte. A végén mi költöztünk el. Ők maradtak. XD Üdv. és gondold át. Szerintem is a természetben van a helyük.
2013. ápr. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!