Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Milyen használati tárgy...

Milyen használati tárgy (termék) vagy szolgáltatás könnyítené meg a mindennapjaidat ha forgalmaznának, vagy igénybe lehetne venni?

Figyelt kérdés
Olyan dologra lennék kíváncsi, amik nincsenek a piacon (nem kaphatók), viszont szerintetek lenne rá kereslet! Kérlek ne vicceljétek el :) Köszönöm szépen!
2010. dec. 14. 19:23
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát nekem nagyon jól jönne valami csipogó szerkezet, a kulcsomra, távirányítóra, irattartómra :)
2010. dec. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 tetris ***** válasza:
Én olyan sudoku rejtvényfüzetre lennék vevő, ami jó nehéz, és sokat kell rajta gondolkodni, mire kész.
2010. dec. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 tetris ***** válasza:
Jó lenne egy olyan szerkezet, ami a bevitt szénhidrátokat valahogy semlegesítené. Most ettem meg három szaloncukrot.
2010. dec. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

:) Kíváncsian várom a további ilyen "kívánságokat" ! Biztos van mindenkinek olyan, ami megkönnyítené a mindennapjait, csak sehol sem kapható, illetve sehol sem vehető igénybe!

Írjatok, amennyi csak eszetekbe jut! Nekem ez most nagy segítség lenne :) Köszi!

2010. dec. 14. 19:36
 5/9 anonim ***** válasza:

Első vagyok!

A szénhidrátokról jut eszembe :)

Jó lenne egy olyan szerkezet, amivel ha lefényképezed a kaját vagy beledugod vagy akármi kiszámolná, h pontosan mennyi kalória van benne, milyen tápanyagból, vitaminból stb mennyi, és folyamatosan jelentene, h ezt vagy azt még megeheted-e, milyen tápanyagra van még aznap szükséged ilyesmik :)

2010. dec. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Olyan dolgok kellenének, amik előállíthatóak :) Egy ilyen szénhidrátmérő nem tudom, hogy mennyire reális berendezés :)

Azért köszi ezt az ötletet is!

Várom a többit is :)

2010. dec. 14. 19:53
 7/9 anonim ***** válasza:
valami olyan szerkezet tényleg jó lenne, amit az első írt, hogy meglehetne "csörgetni" vagy csipogtatni valahogy, az elkallódott bérletet, kulcscsomót..:D
2010. dec. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem volt csipogó a kulcstartómon. Elvileg füttyenteni kellett neki és akkor csipogott. Gyakorlatilag pár hét múlva kidobtam. Az utcán, metrón szinte folyamatosan csipogott. Ha beszélgetés közben valaki elnevette magát, akkor csipogott. Ha előadáson ültem és felhívott valaki és pont a telefon mellé került a táskámban, a telefon rezgésétől is csipogott.

Szóval ez úgy lenne csak jó, ha kizárólag egy bizonyos hangot vagy szót ismerne fel, de ahhoz elég durva szoftver kellene. Vagy ha lenne egy kütyü, amivel meg lehet "csipogtatni", de akkor meg az a kérdés, hogy és azt a kütyüt hogy találod meg.


Én is nagyon régóta szerettem volna ilyen csipogót, de nem jó. Esetleg azt tudnám elképzelni, hogy kap egy sim kártyát és mobilról felhívhatod. De az már elég drága lenne..

2010. dec. 14. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én azt szeretném,ha az Állam (vagy az önkormányzat,vagy a Védőnői Egyesület vagy bárki!!!!!!!!!!!!) biztosítana nekem segítséget a háztartásban,gyereknevelésben.Mondjuk,ő pesztrálja a bébit,amíg én összedobom az ebédet.Vagy fordítva.Vagy ha mondjuk elkezdem lepucolni az összes ajtót,de nem tudom a pici miatt befejezni,akkor a Segítő jön és befejezi.Persze másnak van családja az ilyesmire...Nekem is van,csak nem ilyesmire...
2010. dec. 16. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!