Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Dunakeszin készülünk családi...

Dunakeszin készülünk családi házat vagy lakást saját kerttel vásárolni, kaphatnék véleményeket valakitől aki ott él/épp most vásárolt ott/hallott valamit ottani lakóparkokról vagy környékről?

Figyelt kérdés
Minden érdekel, aki hozzá tudsz szólni kérem segítsennekünk és írjon.Láttam most épült lakóparkokat is, tud valaki ajánlani?Van aki most vett ott házat/lakást?
2009. szept. 23. 12:17
 1/1 anonim ***** válasza:

Én már 2 éve az alagligetben lakom, saját kertes társasházi lakásban. Szeretjük de ez nem az a hely ahol, leszeretném élni az életem. Elég közel vagyunk a szomszédokkal, a szomszéd házból kb.20 ablak néz a kertemre ezért nincs mindig kedvem kimenni ha pl.8-10 lakó épp kint ül az erkélyen. Sok a fiatal szinte csak az van, ez pozitív de mégis zavaró, hogy mindenki a pofámba lát (már bocs).

Szóval én azon vagyok, hogy családi ház de olyan helyen ahol kicsit szellősebb a dolog, az sem baj ha fel kell újítani. Nem ragaszkodnék már az új építésűhöz ezzel is vannak ám problémák nem is kevés pedig elég jó építtetőtől vásároltunk anno.

Sajnos sok a betörés ami fura mert rengeteg rendőr lakik erre. A szomszéd házba már 3 lakásba betörtek a nyáron, a miénkbe még egyszer sem (kopp-kopp). Félek is a kerben hagyni bármit de nem tudok ellene mit sajnos még az a szerencse, hogy most itthon vagyok a kisbabámmal így talán elkerülnek minket. Meg talán ennyi előnye van annak, hogy mindenki idelát, hogy nem mernek bejönni. Túl sok a rálátás. :p

A közlekedés katasztrófa hacsak nem a vasútállomás mellett vagy a helyközi buszmegálló mellett laksz. A lakóparktól eljutni a vonatig vagy a pesti buszig, kész feladat. Sokat gyalogoltam amíg dolgoztam mert helyi buszjárat innen napi 4-5 alkalommal van. Innen 3km a vonat és az van a legközelebb. Itt mindenkinek külön autó kell de csak 1 parkolóhely jár minden lakáshoz viszont lehet bérelni. Az utcán nem igazán tudsz parkolni mert nincs hely. :/

Sok jót nem írtam tudom. Mérlegelni kell, különben máshol se fényesebb a helyzet. Összességében tényleg szeretek itt lakni mindezek ellenére.

Sok sikert!

2009. okt. 10. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!