Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Duna House véleményeket...

Duna House véleményeket várok. Mit gondoltok róla? Leginkább a negatív vélemények érdekelnek.

Figyelt kérdés
2011. febr. 5. 16:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem ez nem a társaságtól függ hanem a személyektöl akik bent ülenk.

Mi évekig árultunk 2 lakást, voltak mindenféle közvetítöknél de nem ment. Aztán beadtuk a DH-hoz és 1 hónap alatt mindkettöt eladták azon az áron amit mi akartunk érte. a közvetítö gyerek egyszerüen szuper volt.

Aztán egy házat akartunk eladni, de eléggé kikértük az árát. vagy is annyit akartunk kérni amennyibe nekünk volt, és a házakkal foglalkozó kolléga kiröhögött minket, majd kakilt a házunkra és nem foglalkozott vele, majd hónapok után mentem a kulcsért, és kiderült hogy átadták egy másik társaságnak, ahol az új tulaj nem kapta meg a mi aktánkat söt még a kulcsunkat sem találták. (jó hogy üres volt a ház) de az új társaság rendes volt, habár nem tudták eladni.

szóval a lakásos közvetítö szuper volt, a házas meg egy s@ggfej.

2011. febr. 5. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Előző, szerencsésen kifogtad a fiatalembert! :)

Én sajnos nagyon sok negatívot hallottam/hallok róluk:

-a kizárólagosságra törekednek (még te sem hirdetheted a lakást)

-ha nem sikerül az adásvétel ugyan úgy elviszik a jutalékuk és ha visszaköveteled nem nagyon adják vissza

-magas jutalékon dolgoznak (5%)

-elkérik az ÁFÁ-t is (miközben a tulaj nem is kért róla számlát)

-nem dolgoznak együtt más közvetítőkkel, hiába lenne annak a kollégának konkrét ügyfele, aki megvenné

-és sokszor elég lekezelően tudnak bánni az emberrel (kapásból ennyi jutott eszembe)

2011. febr. 8. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát, mi is megpróbáltuk a DH-t, sokkal normálisabbak voltak, mint az Otthon Centrum. Minket is próbáltak belevinni a kizárólagosságba, de nem akartuk. A DH elfogadta a helyzetet, bár finoman a tudtunkra adták, hogy az ilyen ingatlanok eladásáért nem törik magukat, mindenkinek először a kizárólagosokat mutogatják. Az OC gyakorlatilag kidobott az irodából...
2011. febr. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a közvetítőkről az a véleményem általánosságban ha el akasz adni egy lakást, hogy kijönnek, megnézik és mindent elkezdenek fikázni. Mikor mondod, hogy mennyit szeretnél kapni a lakásért, akkor rögtön elkezdik, hogy annyiért nem lehet eladni. És mondanak egy olyan árat, amennyinél még a környéken, rosszabb helyen egy totál romos 10. emeleti lakótelepi lakásért is többet kérnek.

Nekik sajnos az az érdekük, hogy minél gyorsabban pénzhez jussanak. Még ha el is lehetne adni magasabb áron a lakást, mert ér annyit, nem fogják elvállalni hogy mondjuk fél évet dolgozzanak fél millióért, ha egy hét alatt el tudják passzolni áron alul a lakást, de a jutalékuk mondjuk nem 500e, csak 400e.

2011. febr. 10. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
42%
Szia. Én jelenleg is náluk dolgozom. Még nem vagyok ott egy hónapja, de már kerestem. Persze minden munkának vannak negatívumai, de ha vki ezzel nincs tisztában, akkor buta. Velem már az interjún közölték, mire számítsak és ezután még mindig dönthettem volna úgy, hogy nem akarok idejönni. Kell egy bizonyos hozzáállás ahhoz, hogy jól menjen, ez rajtad múlik. Persze, hogy nehéz idegeneket hívogatni, vagy megbízást szerezni, mikor te is tudod, hogy sok a jutalék és nyilván az elején sokat kell dolgozni, de én nem mondanám, hogy megszakadok, H-P 9-18ig dolgozom, sztem ez normális. Lehet, hogy csak azért látom ezt ilyen pozitívan, mert előtte H-V 8-20ig dolgoztam?!
2011. febr. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2011. febr. 12. 10:55
 7/12 Leeloo-Minai válasza:
100%
Sziasztok! Mi éppen vásárlás előtt állunk és fura dologba botlottunk. A DH-s közvetítő azt mondta nekünk, hogy tegyünk le pénzt (nem keveset) hogy ők a kiválasztott ingatlant ne hirdessék tovább. Tehát a vásárlót és az eladót is lehúzzák? Ez így működik?
2019. márc. 30. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
100%

Sziasztok!


Sajnos mi a debreceni DH-nál szereztünk eléggé sok negatív tapasztalatot... Nem tudom, hogy a többi DH milyen, de a debreceni katasztrofális, és lehúzó, kerüljétek!

2020. máj. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
100%
Jah, és a debreceniben flegmák, arrogánsak, és nagyképűek is voltak (valami Lévai család), és teljesen hülyének néztek minket... Venni szerettünk volna, de pofátlanok...
2020. máj. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
100%

Sziasztok!

Mi lakasvasarlas elott vagyunk. 2 DH-s lakast is megneztunk mar. Az egyiknel nem a lakas fotoival hirdettek az ingatlant az interneten, ez akkor derult ki, amikor odaertunk. Persze, megesik, adminisztracios hiba, stbstb...de NAGYON amator a reszukrol...itt az ingatlanos elnezest kert, rogton ajanlott alternativakat - ez korrekt volt a reszerol.

Egy masik lakashoz amikor elmentunk, az ingatlanos holgy fel orat kesett majd elnezest sem kert es be sem mutatkozott :) Ott derult ki, hogy jogilag nincs is rendben a tarsashaz (ezt telefonon miert nem lehet elmondani? Amikor ravilagitottunk, hogy ez reszerol nem korrekt, akkor leallt vitatkozni, hogy ez amugy sem erinti egyik felet sem - egyebkent ez jo nagy hazugsag volt a reszerol), majd kozolte, hogy mi abszolut nem vagyunk kepben a kornyeken az arakkal. Az alpari stilus melle meg elmeselte, hogy o egyebkent 100+ millios luxuslakasokat ertekesit csak, ezt jo lenezo stilusban. Megjegyzem, hogy ehhez eleg hiteltelen volt a megjelenese, stilusa, testbeszede. Ha lenne 100 milliom, bizti nem tole vennek lakast :)

Szoval no comment az egesz cegre, teljesen sokkolva vagyunk, nem profik! Ha lehet, akkor nem rajtuk keresztul fogunk lakast venni.

2020. júl. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!