Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Milyenek az MTD termékei?...

Milyenek az MTD termékei? Fűnyíró, rotációs kapa, fűrész, stb. Mi a véleményetek.

Figyelt kérdés
Egyik ismerősöm a Tescoban akar bemzines MTD fűnyírót venni, én azonban hallottam pár helyről hogy nagyon szidták az MTD termékeket. Lebeszéljem vajon a vásárlásról?
2013. ápr. 17. 10:52
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem egy csúcskategóriás cucc, de fűnyíróban annyira nem gáz.

Én a legóccsóbb MTD benzinest vettem vagy 5-6 éve és azóta is bírja, heti 1x nyírok vele kb. 500 nm-t és baromira nem kímélem.


Más MTD terméket nem vennék.

2013. ápr. 17. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Kerüljétek NAGY ÍVBEN minden MTD terméket !!!

a benzines damilos fűkaszám kb 25 órai kert kaszálás után lett totálkáros,de még nem is munka közben .T

megtisztitás után ,csak ugy alapjáraton szétszakad a hajtókar .Kinai bent szinte minden .Ingyen sem kellene

semmilyen termékük semmilyen termékük .ha gond van nem segit senki megoldani azt .Eladásra készülnek ,és nem használatra !!!!

2013. ápr. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!