Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek arról, hogy...

Mi a véleményetek arról, hogy a bérelt szobát a tulaj nem ürítette ki teljesen, és folyton bejárkál a ruháiért, illetve beviszi azokat?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 23. 12:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Én nem költöztem volna oda.
2013. ápr. 23. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Attól függ. Én laktam ilyen albérletben, ott volt a nagy beépített szekrény, persze hogy ott tárolt sok mindent a tulaj. De ezt az elején mondta is, ennek tudatában vettem ki a szobát.

Ha úgy állapodtatok meg, hogy kiüríti a szobát és ennek ellenére nem tette meg, akkor szólj miatta.

Ha úgy állapodtatok meg, hogy nem üríti ki, akkor ne problémázz.

Ha nem beszéltetek erről, akkor beszéljetek róla. És ha nem tudtok megegyezni, akkor költözz el.

2013. ápr. 23. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem ez nem tetszene...nem is vettem volna ki így a szobát.
2013. ápr. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Mi akartunk egy két és fél szobás házat bérelni apámmal. Családi ház, lett volna mit rajta renoválni, annyi, hogy a nagyját átfestette, azt is mind fehérre. A két nagy szoba tele volt pakolva, be is volt zárva, ami azt jelentette, hogy nekünk ketten egy fél szobában kellett volna lennünk. Megtiltotta, hogy bármit rakjunk a falra, hogy hozzányúljunk valamihez, állandóan bejárkált ő is meg más is ráadásul egy flegma s*ggfej volt. Én nem venném úgy ki, inkább fizetnék mondjuk 5ezerrel többet, de ha már fizetek legyen nyugtom.
2013. ápr. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!