Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Miért van az, hogyha egyedül...

Miért van az, hogyha egyedül vagyok egy szobában vagy egyedül vagyok otthon akkor azt érzem mintha lenne valaki mellettem?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok és elég gyakran érzem ezt de amikor mondom anyuéknak kinevetnek...

2013. ápr. 25. 21:41
 1/4 anonim ***** válasza:

elég valószínűtlennek tartom, hogy van is valaki melletted :)

én is elég erős fantáziával rendelkező vagyok

de talán van valami magyarázata

jó vagy rossz valakit érzel magad mellett? elvesztetted egy szerettedet mostanában?

2013. ápr. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Talán a tükörből látsz egy embert. Magadat. Ő van melletted. :)))
2013. ápr. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ezt az ezoteriás rovatba kellett volna kérdezned
2013. ápr. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szerintem ez egy meghalt szeretted lehet.Én azt éreztem mióta meghalt a nagypapám,utána kezdtem érezni hogy figyelnek... :O Erre énis megijedtem.De szerencsére a szomszéd utcában lakik valaki aki ilyenekkel foglalkozik!Vagy egy meghalt családtag,vagy izgulás/félés,honvágy vagy halucinálás mert eltünt/meghalt egy fontos személy.Remélem tudtam segíteni!!! ;)
2015. szept. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!