Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mennyibe kerül egy füstölő...

Mennyibe kerül egy füstölő tartó, és pálca csomag?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni ilyen illatos füstölőt. Viszont fizetés előtt vagyok és alig van pénzem, viszont a fiam kért tőlem, és meg szeretném neki venni, azonban alig van rá pénzem. Valaki meg tudja mondani hogy kb. mennyibe kerül egy csomag, + a tartó?
2013. ápr. 28. 20:58
 1/6 piriiiiii ***** válasza:
100%

Az egész szerintem nem kerül többe 700-800 forintnál.

Mondjuk egy csomag füstölő olyan 200-300 forint, van, hogy adnak mellé ajándékba pár szálat más fajtából, a füstölőtartó meg nem tudom pontosan, talán úgy 300 forintba kerülhet.

2013. ápr. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 piriiiiii ***** válasza:
100%
Egyébként nagyon jó dolog, megéri megvenni, engem feldob, szuper hangulatjavító.
2013. ápr. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az Auchanban láttam összeállított csomagot, többféle, pl. van amelyikben van 3 doboz füstölő, füstölő tartó, és egy kis ládikó, minden csomag ezer forint.
2013. ápr. 28. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy csomag füstölő 200 Ft nálunk a piacon (gondolom, máshol is annyi). Egy tartó sem több pár száz forintnál (lehet kapni kicsi, egyszerűt is, de persze vannak több 1000 Ft-os, nagyok is, de a kicsi is ugyanolyan jó). Füstölőtartóra egyébként nincs feltétlenül szükség, ha a mosdókagyló szélére, vagy egy fémtálcára teszed, vagy más olyan felületre, amit nem tud kiégetni a hamu, az is jó. (Persze jól néz ki a füstölőtartó, de funkcionálisan nélkülözhető.)
2013. ápr. 29. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
Szerintem 100 Ft-os boltban nézz körül. Fa füstölőtartót 250 Ft-ért vettem, füstölő 149 Ft és 300 Ft között van.
2013. ápr. 29. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
Hát a tartó tényleg 200-300 forint, de attól függ hogy kis, vagy nagy dobozos füstölőt akarsz venni? Mert a kicsi itt 100 ft, nagy meg kb 300-400
2013. máj. 1. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!