Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Debreceniek! A következő...

Debreceniek! A következő utcák mennyire tűnhetnek jó választásnak ingatlanvásárlás esetén, Debrecenben?

Figyelt kérdés

Utcák: - Civis - Ötvenhatosok tere - Borbíró tér - Görgey utca - Károlyi Mihály utca - Lehel utca eleje (Bólyai úthoz közeli). - Mikszáth Kálmán utca (szervízutas)

/Közbiztonság, boltok, iskolák stb..)



2013. máj. 1. 15:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Bolt, iskola van.

A közbiztonságot meg a Statisztikai Hivatalban megtalálod - ott külön oldalakon írnak is róla!

Mire kellene a lakás és mekkora?

2013. máj. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Elég getto környék.
2013. máj. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm válaszokat!

Azért remélem, hogy nem a legrosszabb környék...

2013. máj. 1. 22:27
 4/13 anonim válasza:
hát nem is a legjobb...
2013. máj. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Akkor esetleg tudnátok segíteni, hogy melyik része élhetőbb a városnak?
2013. máj. 2. 23:28
 6/13 anonim válasza:
Kertváros, újabb részek
2013. máj. 3. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:

Attól függ, milyen célod van. Ha egyetem közelsége a cél, fiataloknak, vagy kiadni, panelban gondolkoztok, akkor ok.

Ha családnak, inkább ne.

2013. máj. 6. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
A legkultúráltabb a felsoroltakból a Mikszáth Kálmán utca környéke, bár a szomszédos Thomas Mann utcában folyó bedöglött és újraindult villamospálya projekt sokat rontott az utóbbi időben rajta. De még mindig ez a legkevésbé beton-gettó...
2013. máj. 8. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

én a Görgey végén lakom albérletben, a lépcsőház, a lift mint egy szállodában, sok a kínai meg a többi szinezék, a lakások 3/4-e ki van adva albisba, és piszok drága, viszont közel az egyetem, meg a madárfütty (Nagyerdő), állítólag a villamos is itt áll meg (majd). Van éjjel-nappali, kocsma, pék, zöldséges, buszmegálló, taxi, italdiszkont, teniszpálya, ingyenes egyetemi stadion futásra, atlétikára stb. - mi kell még?

Ja, a kupi messzebb van...:)

2013. máj. 8. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
9-es vagyok: a leglényegesebb: lovarda is van egy köpésre, meg 2 botanikus-kert, + kocsmák... (meg nagyvásár is lesz most)
2013. máj. 8. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!